Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jól tettem hogy nem csináltam...

Jól tettem hogy nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés
Ma a párommal sétáltunk a tóparton amikor egy család mellett elmentünk és a fogyatékos lányuk kiabálta hogy ‘nézd bánya a felesége, bánya a felesége’ nekem. Mivel fogyatékos volt, kellett 1 perc mire felfogtam hogy mit mondott(annyira érthetetlenül beszélt) majd mondtam a páromnak hogy ezt mondta, ő meg le volt döbbenve hogy nem is értette mit mondott, de hogy biztos irigységből mondta. Kb 5 percig fortyogtam magamban hogy igenis kiállok magamért, visszamegyek és beverek neki egyet hogy kiesik az összes foga. Mire visszaértünk természetesen nem voltak már ott. Párom mondta hogy jobb is, hogy elmentek mert ezért tuti lecsuktak volna engem. Kérdés ezért milyen büntetés járt volna? Ez nem számít önvédelemnek? Megvédem az önbecsülésem? Súlyosabb lett volna a büntetés hogy egy fogyatékos embernek verek be vagy az nem számít?

tegnap 18:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor bánya vagy banya?
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

A gyerekek mindig rá tudnak tapintani beletrafálni az emberek komplexusaira. Elvileg ez azert van hogy szembe tudj magaddal nézni es tanuld kezelni a dolgaid.


Ezert is megy sok kapcsolat tönkre gyerekek miatt. Ők még szókimondók es komllyan a gyenge pontokat szúrják ki maguknak. Hogy tanulj azokbol es oldd meg a komplexusaidat.


Mindenki arra harap csak azon sértődik meg amit takargat magában.

tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Banya*

Nem gyerek volt hanem 15-18 körüli 200kilós lány.

tegnap 19:01
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát a gyerekek még őszinték, pláne a fogyatékosok... és ha megverted volna, akkor ezzel alá is támasztottad volna az állítását.
tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
3 akkor is gyetek megnyilvánulása volt. Nem felnott.
tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koráig még gyereknek tekinthető, (fogyatékosan még azután is) akárhány kilós is.
tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
200 kilós? Akkor meg se érezte volna, ha megütöd. 🤣
tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorú sérelmére elkövetett könnyű testi sértésért akartál volna felelni?
tegnap 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

A lány fogyatékos volt. Te pedig a szó pejoratív értelemében vagy az. Ha valaki mond valami rosszat neked, akkor megvered? Észnél vagy? Kezeld az agressziódat és a dühödet!


"Praktikák a düh kezelésére: uraljuk, mielőtt eluralkodik felettünk"

[link]

tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Neked igen komoly gondjaid vannak ha ezért ki akartad verni valaki fogait felnőtt ember létedre.
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!