Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Város melletti zártkertben...

Város melletti zártkertben található ingatlan elé tehetek parkolásgátlót?

Figyelt kérdés
Van egy kis gyümölcsös kertem a város mellett ami közigazgatásilag nem tartozik a városhoz.Mezőgazdasági területnek minősül.És a telkem teljesen körbe van kerítve. A kerítésemet pedig megrongálták olyan módon hogy a szomszédok,de főleg a szemben lévő szomszéd akit felszólítottam hogy ne az én házam előtt parkoljon és forgolódjon az autójával nekiment és benyomta az autójával a kapumat. Ezért az út és a házam közti füves területre betonoznék vastagfalú szerkezeti csövet vagy valamit. Egyébként 20 méterre lakok a saroktól,de odáig valamiért már nem képesek elmenni. Pedig még megfordulni is könnyebb lenne.
ma 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!