Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Használt adathordozók terén...

Használt adathordozók terén jogosult vagyok (legálisan) visszaállítani az előző tulaj által kitörölt fájlokat fájlvisszaállító szoftver segítségével? Szabad ilyet csinálnom? Megbüntethetnek-e érte, ha lebukok vele?

Figyelt kérdés
(Nyilvánvalóan etikailag nem elfogadható, hogy más adatait akarata ellenére tároljam, de engem a jogi része érdekel.)

szept. 10. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Kussolj már be. Nekem speciel ez a szakmám, te meg csak röfögöd az állatságaidat. Fogalmatlan veréb vagy."


Scanneljem én is a diplomámat, hogy mérnökinformatikából van?


"A rendőrség, pláne a magyar, meg pont egy faxkalap társaság, akik a világon semmit nem állítanak vissza."


Tévhitben élsz. Már elég komoly fejlődésen ment keresztül a rendőrség. És rengeteg külsős szakember dolgozik ott.


Mondom. Próbáld ki. Formázd, írd felül random adattal, többszörösen. És utána futass adatvisszaállítást. Megfogsz lepődni, hogy mennyi adatot tudsz visszanyerni. Persze nem a 4k-s letöltött filmeket. Hanem rengeteg META adatot, képeket esetleg, kisebb dokumentumokat.. de ott lesznek :) Tudom. Próbáltam, teszteltem, csináltam.

szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!