Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Mit lehet ilyenkor tenni, hogyha több százezer forintot kicsaltak belőlem?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok és össze ismerkedtem a Facebookon egy 16 éves lánnyal, nagyon magányos vagyok úgy éreztem végre társra találtam.Nagyon jól elbeszélgettünk majd mondta anyukáját baleset érte és kért 50ezer forintot,hogy egy műtétet kitudjanak fizetni,majd 100ezret kért autójavításra,majd 10ezreket kis apróságokra. Mai napon a könyvelőm azt mondta,hogy én utalgatok ennek az xy nevű lánynak?Mondtam igen!(Kb 300-500ezret elutalhattam,netbankon keresztül) beszéltem az ügyvédemmel aki azt mondta jelenleg 2 olyan ügye is van akik kamu profilok és másokat lehúznak.(Ettől megijedtem nagyon)

Kértem bizonyítékot hogy mutassa meg a személyiét vagy csináljon nekem hangüzenetet,de nem tette meg…Gondlom a profil mögött nem az áll akinek én őt idáig hittem…Tehetek ez ellen feljelentést,hogyan deríthetem ki,hogy kihez ment a pénz?



júl. 23. 20:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
A pedók ezt is érdemlik.
júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

20 - as!


"Miért Lölő szerinted okos?"


Annyiban mindenképp okos a f@sztarisznyája, hogy tudja hova kell helyezkednie a sikerhez.

júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
Adj még többszázat, annak reményében, hogy majd visszaadja az összeset.
aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező én is azon az állásponton vagyok, hogy megérdemelted.... Remélem megtanultad a leckét.... Legalább ne fiatalkorúakkal kezdenél ki 45 évesen. Lehet a helyedben így a rendőrségre se mernék elmenni. Szerintem nekik is fennakadna a szemük ezen, hogy 16 évesekkel irogatsz felnőtt ember létedre.
aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen sohasem találkoztatok és úgy utaltál pénzt? Nem lett volna rá igényed, hogy találkozz azzal, akit megismertél?

Ez nagyon furcsa. Én még egy ismerős hús-vér munkatársamnak sem adok ekkora összegeket, még akkor sem , ha tényleg bajban van. Létezik személyi kölcsön és vegyen fel! ez fel sem merült benned?

Szóval átverés áldozata lettél és legközelebb minden és mindenki legyen inkább gyanús neked, mintsem pénzeket utalj idegeneknek.

szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Hívd meg egy világkörüli útra. A jegyeket már most vedd meg, add oda neki mindkettőt, és ez annyira meghatja, hogy csak veled megy el, és éjjel-nappal szexelni fog veled örökkön örökké.
szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha magyar számlaszám volt, akkor talán a rendőrség utána tud nézni, bár legvalószínűbb, hogy egy hajlékony nevén volt a számla.
szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!