Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Mit lehet ilyenkor tenni, hogyha több százezer forintot kicsaltak belőlem?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok és össze ismerkedtem a Facebookon egy 16 éves lánnyal, nagyon magányos vagyok úgy éreztem végre társra találtam.Nagyon jól elbeszélgettünk majd mondta anyukáját baleset érte és kért 50ezer forintot,hogy egy műtétet kitudjanak fizetni,majd 100ezret kért autójavításra,majd 10ezreket kis apróságokra. Mai napon a könyvelőm azt mondta,hogy én utalgatok ennek az xy nevű lánynak?Mondtam igen!(Kb 300-500ezret elutalhattam,netbankon keresztül) beszéltem az ügyvédemmel aki azt mondta jelenleg 2 olyan ügye is van akik kamu profilok és másokat lehúznak.(Ettől megijedtem nagyon)

Kértem bizonyítékot hogy mutassa meg a személyiét vagy csináljon nekem hangüzenetet,de nem tette meg…Gondlom a profil mögött nem az áll akinek én őt idáig hittem…Tehetek ez ellen feljelentést,hogyan deríthetem ki,hogy kihez ment a pénz?



júl. 23. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Könyvelőd, meg ügyvéded van, de itt kérdezed meg, hogy tehetsz-e feljelentést? :O

Ez csak nekem nem akar összeállni?

júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Félnék,hogy én kerülnék ki rossz helyzetbe,meg nagyon kínos lenne ezt felnozni hogy ekkora lúzer vagyok
júl. 23. 21:14
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Ez kamu?
júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Úgy utaltál h nem is ismered pl lehetett egy 35 éves ronda férfi is?
júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést de már most szólok, hogy sok értelme nem lesz. Ezek általában annyira profik, legtöbbször Afrikából, vagy Európában élő afrikaiak, leggyakoribb Angliában, hogy sosem fogják meg őket. Ismerem egyébként konkrétan ezt a csalás formát. A leglepusztultabb afrikai nyomornegyedbe, ahol mindenki éhezik, hajózzák át Gibraltárnál a legújabb Mercedest. Akkor gondolhatod mekkora pénzt hoz. És azt is mennyire könnyű megfogni, ha mindezt meg tudja tenni. :)
júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Ezek egyébként a szegény maláj hercegnő és a sebesült amerikai katona csalásokból alakultak ki. Csak most már egyre élethűbbek, egyre hihetőbbek egyre csiszoltabbak.


De adok neked egy tippet:

Keress rá fordított képkereséssel a hölgyike profilképére és lepődj meg hány amerikai ruhakatalógusban szerepel. :)

júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem tűnt úgy mintha google fordítózna.Rögtön válaszolt,és a számlaszám is magyar
júl. 23. 21:30
 8/27 A kérdező kommentje:
De reménykedem,hogy nem kamu és majd küld valamit,biztos megharagudott rám
júl. 23. 21:30
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet magyar is. Elsősorban külföldi négerek csinálják, de lehet hogy mára már Kátrányosné kisebbik fia is be tud kapcsolni egy számítógépet. :)
júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

"De reménykedem,hogy nem kamu és majd küld valamit,biztos megharagudott rám"


Igen, ez kizárólag így történhetett. Azt javaslom utalj neki engesztelésül egy szép kövér összeget, hátha megbékül. :)

júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!