Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közvetítői eljárásba ha nem...

Közvetítői eljárásba ha nem egyezik bele egy olyan sértett aki már kárpotoltam azzal az összeggel amit kicsaltam tőle akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

3000- Forintról van szó de több a sértett mint 3 tehát üzletszerűen elkövetett csalás..

Egyelőre még nem emeltek vádat ellenem. A közvetítői eljárás során csak személyes találkozó jöhet szóba? Csak mert gondolom 3000-Forintért senki nem fog közvetítői eljárássba bele egyezni!


2020. dec. 29. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A kozvetitoi eljarashoz nem kell szemelyes kontaktus. Amennyiben a sertetteket igazolhatoan (!) karpotoltad es nem csak talalomra kifizettel par embernek nemi penzt, az ugyeszseg donthet ugy hogy nem emel vadat.
2020. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rendőrségen elérhetőségét például telefonszámot lehet kérni hogy a sértettekel fel tudjam venni a kapcsolatot? Vagy a közvetítői eljárás során csak személyes megbeszélés jöhet szóba?
2020. dec. 29. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmifele kontaktot nem fognak neked kiadni, a kozvetiton keresztul lehet kommunikalni akar szemelyesen, akar elektronikusan.


Ezt mar nem fogod siros szemekkel picsogva meguszni hogy jaaaajdesajnalom es jaaaajtesoneharaguggya'meg, foleg ha 50e felett van a karertek. Ha nagyfiu/nagylany voltal szandekosan, folytatolagosan, uzletszeruen csalni, legyel nagyfiu/nagylany vallalni a kovetkezmenyeket is.

2020. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3 válaszadó!


Csak erre voltam kíváncsi

"

Semmifele kontaktot nem fognak neked kiadni, a kozvetiton keresztul lehet kommunikalni akar szemelyesen, akar elektronikusan"


Azért kérdeztem mert nyilván ha többe kerül az úti költség mint az adot "kár" akkor attól tartok hogy elfogják utasítani a közvetítői eljárást és nekem nyilván nem jó! De valószínűleg te magadból indulsz ki és gondolom nálatok ez a szokás hogy hogy sírtok ha valalni kell a feleloséget valamiért de megnyugtatlak hogy nem mindenki ilyen beszari Pöcs mint te..

Szóval nyugalom én állom a sarat. Te meg anyuci pici fia az internet mögül ne erősödj tudom milyen a fajtad... élőben meg kuss van ugye?

2020. dec. 29. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelzed, hogy hajlandó vagy megtéríteni a kárt, kéred a közvetítői eljárást, abban az esetben majd felvilágosítanak róla, hogy lehetséges-e egyáltalán, ha igen, akkor pedig hogy tudod megfizetni a kárt. Egyébként ha egy sértettnek kára keletkezik és emiatt polgári jogi igényt kíván előterjeszteni, akkor köteles megjelölni az elbírálás végett, hogy kivel szemben kívánja azt előterjeszteni, milyen jogcímen, milyen összeg erejéig és azt az összeget hogy kívánja megkapni, pl. postai kifizetéssel (úgy címet kell megjelölnie), utalással (akkor bankszámlaszámot kell neki megadnia), vagy ügyvéd előtt, vagy két tanú előtt akárhol, szóval ha meg akarja kapni a pénzét, akkor bizony utat kell biztosítania a megfizetéshez magához.
2021. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!