Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Mit lehet ilyenkor tenni, hogyha több százezer forintot kicsaltak belőlem?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok és össze ismerkedtem a Facebookon egy 16 éves lánnyal, nagyon magányos vagyok úgy éreztem végre társra találtam.Nagyon jól elbeszélgettünk majd mondta anyukáját baleset érte és kért 50ezer forintot,hogy egy műtétet kitudjanak fizetni,majd 100ezret kért autójavításra,majd 10ezreket kis apróságokra. Mai napon a könyvelőm azt mondta,hogy én utalgatok ennek az xy nevű lánynak?Mondtam igen!(Kb 300-500ezret elutalhattam,netbankon keresztül) beszéltem az ügyvédemmel aki azt mondta jelenleg 2 olyan ügye is van akik kamu profilok és másokat lehúznak.(Ettől megijedtem nagyon)

Kértem bizonyítékot hogy mutassa meg a személyiét vagy csináljon nekem hangüzenetet,de nem tette meg…Gondlom a profil mögött nem az áll akinek én őt idáig hittem…Tehetek ez ellen feljelentést,hogyan deríthetem ki,hogy kihez ment a pénz?



júl. 23. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te tényleg egy komplett balfa** vagy!


2"2/10 A kérdező kommentje:

Félnék,hogy én kerülnék ki rossz helyzetbe,meg nagyon kínos lenne ezt felnozni hogy ekkora lúzer vagyok"

júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kamu?"


Dehogy, ez a véres valóság. És sokan megkérdik, hogy tényleg van aki ilyet bevesz? Te például még a saját szemednek sem hiszel, hiába látsz most egyet.

júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy nagyon menő csalás, illetve sajnos sok, de ezek közül most egyet mutatok:


Meghalt külföldön egy ugyanolyan vezetéknevű ember mint te. Sok csillárdot hagyott hátra és vélhetően te vagy az egyetlen örökös, hiszen a neve megegyezik a tiéddel!

[link]


És mielőtt valaki azt hinné én gúnyolódni akarok ezeken az embereken, hát nem. Van olyan csalás amit én is bevennék mert annyira jól kidolgozott. Meg van amikor épp a legprimitívebb a legcélravezetőbb. Egyáltalán nem nézem le őket, velem is megeshet hogy benyalok egyet.


De a kérdező az egy másik kategória. Ő akkor sem hiszi el hogy töke van a menyasszonynak, ha szólnak neki.

júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg én vagyok az a 16 éves lány, csak időközben feltörték a Facebookomat, meg a bankszámlámat is, úgyhogy most írjál privit kérdező, és válaszban megadom az új nevemről az új számlaszámomat, és segíts kérlek egy kisebb összeggel, hogy ügyvédet tudjak fogadni a fiókfeltörök bepereléséhez.

Na kb ennyi a sztori apukám.

júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Jó, de most akkor szegény maláj hercegnő meg sínylődjön tovább?
júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
97%
A gond ott kezdödik hogy 45 évesen 16 éves lányoknak írogatsz... konkrétan az apja lehetnél és ez beteges.
júl. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat öregem teged jól átb@sztak! Azt gondolnam, hogy akinek ügvéde, könyvelője van és ennyi pénze az némileg okosabb.

Ha prostira költöd ezt a pénzt még akkor is jobban jártál volna mert legalább kapsz is érte egy szolgaltatást!

júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire hülye nem lehetsz, kérdező!


Ennyi ésszel rejtély számomra, hogy lehetsz “sikeres”, ha van pénzed (3-500.000 Ft, - sokan nem keresnek ennyit, ) van könyvelőd és ügyvéded.


Meg is érdemled a sorsod!

júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Vessél rá keresztet.

Kis pedo sugardaddy 45 éves fejednek tetszene a 16 éves husi mi?


Húzzál el tájföldre, ott kapsz 500 ezerért egy egész gyerekfalut családostul!

júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

"Ennyi ésszel rejtély számomra, hogy lehetsz “sikeres”, ha van pénzed (3-500.000 Ft, - sokan nem keresnek ennyit, ) van könyvelőd és ügyvéded."


Miért Lölő szerinted okos?

Strómansághoz sem kell agy!

júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!