Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fogyasztóvédelmi panaszt a(z...

Fogyasztóvédelmi panaszt a(z internetes)vásárlást követően mennyi ideig lehet tenni?

Figyelt kérdés

2022. decemberében atcs.ett az e***mag, akkor írtam/hívtam kb. 10 helyet, de mindenhonnan le lettem pattintva, hogy nem jó helyre írtam, így belefáradtam. Viszont úgy rémlik, hogy akkor 2 évet olvastam a panasz bejelentésének idejére, amit viszont most nem találok leírva sehol.


Be tudom még nyújtani a panaszt?


júl. 23. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma?
júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 termék volt feltuntetve, mint a csomag tartalma, de csak az egyiket kuldtek ki. Mivel karácsonyi ajándék lett, en ki se bontottam, csak 23-an, amikor csomagoltam volna ki.

A visszaigazolo e-mailben es mindenhol mindkét termék szerepel...karacsony utan irtam nekik, azt mondtak, ha nem tetszik, elallhatok a vasarlastol.

En akkor utananeztem es azt talaltam, hogy ha visszaigazoltak a rendelest, kotelesek azt teljesiteni. Egyebkent arban is realis volt a 2 termek ara, igy, hogy csak egyet kaptam, kva dragan vettem.

júl. 23. 11:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel karácsonyi ajándék lett, nyilván nem alltam mar el a vasarlastol...meg egyébként is becsapva ereztem magam. Mindenhol annyiba kerult a krt termek, amennyiert en megvettem, csak az emagon kivul sehol nem volt mar keszleten.
júl. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!