Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közúti veszélyeztetés bűncsele...

Közúti veszélyeztetés bűncselekményének számít ?

Figyelt kérdés
Ha ha a belső sávból rágyorsítással akadályozza az indexelve sávot váltó autóst?
jún. 19. 19:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
9%
#31 De nem tudsz olvasni, mert mondom, hogy ezek a KRESZ-be azért kerültek bele, mert amúgy is mindenki csinálta őket. Normális rendszerben ne haragudj, ha valakinél gyorsabb vagyok, a bal oldalán kerülöm ki. Ezt nem bírod felfogni, hogy ez konkrétan azért került be a KRESZ-be, mert túl hülyék vagytok a jobbratartáshoz, és nem akarnak/nincs munkaerő mindenkit emiatt megbírságolni.
jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%
Ha én azt látom a tükörben, hogy valaki gyorsabb nálam, és nem a legkülső sávban vagyok, már sorolok is kifele. Mint egy normális ember. Sőt, általában nem is kell kijjebb sorolnom, mert ugye amint felmerül benned akár halványan is a kérdés, hogy vajon miért a belső sávban vagy éppen, az azt jelenti, hogy már régen a külsőben kéne lenned. Városon belül is!
jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Mondom, értelmetlen a vita, tekintem, hogy te a tényektől függetlenül úgyis megmagyarázod, hogy márpedig az úgy van még akkor is ha a tények szerint nincsen úgy... :D Szánalom.
jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
9%
#34 Te vagy az, aki magyarázza azt a KRESZ-szabályt, ami éppenséggel azért kerülhetett be a magyar KRESZ-be, mert szigorúan nézve nem ellenkezik a ratifikált bécsi egyezménnyel, de ha bármelyik másik országban próbálnád elkövetni, akkor azonnal kihúzna a rendőr a sorból. Nem véletlen, hogy a román is nálunk a legidiótábban vezet, de valamiért amint átlépi a határt Hegyeshalomnál, ő is megtanul közlekedni. Én meg a te fajtádat tolom le az útról, mert ilyen közveszélyes balf*sz se előttem, se mögöttem ne legyen, főleg, ha a gyerekem is az autóban ül.
jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

“ Mert attól, hogy neked majd 2 km múlva balra kell kanyarodnod, nem kell a belső sávban haladnod”


A Hungária körúton a megengedett sebesség 70km/h. Aki gyakran jár ott, tudja, hogy inkább 80-90el mennek az emberek, de ne ezzel számoljunk.


70km/h az 19.5 m/s. Az egyszerűség kedvéért legyen 20 M/s.


Tehát 1 másodperc alatt 20 méter,

Akkor 100 másodperc alatt megteszem a 2 km amit te említessz.


Tudom, hogy másfél perc múlva nekem balra kell fordulni. Szerinted nem az a helyes, ha két kilométerrel, másfél percel korábban már a kanyarodási iránynak megfelelően haladok. Ehelyett menjek ki a külső sávba és az utolsó 200 méteren menjek át több sávot.


20 métert teszek meg 1 másodperc alatt, ergo van 10 másodpercem a külső sávból be repülni a belsőbe

1. Vagy agresszívan teszem és fékezésre késztetek mindenkit

2. Vagy nagyon lelassítok, hogy át tudjak menni, így konkrétan torlódást alakítók ki.


Hát szerintem inkább menjen 2 kilométerrel korábban a belsőben az, aki onnan akar kanyarodni. Aki pedig egyenesen akar haladni nyugodtan használhatja a további forgalmi sávokat.


Pontosan az ilyen emberekkel van a baj mint te. én haladni akarok és nekem jogom van haladni ezért mindenki takarodjon. Semmi előzékenység, semmi kötelezettség, csak jogok.

jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

“ Én meg a te fajtádat tolom le az útról, mert ilyen közveszélyes balf*sz se előttem, se mögöttem ne legyen, főleg, ha a gyerekem is az autóban ül”


Uhh…a gyereked mögötted ül és te másokat tolsz le az útról?😂😂😂 szerencsétlen gyerek.

jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
9%
#36 Elfelejted, hogy tele az út jelzőlámpákkal.
jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

"de ha bármelyik másik országban próbálnád elkövetni, akkor azonnal kihúzna a rendőr a sorból"


Sehol nem húz ki a rendőr a sorból lakott területen belül :)


"Én meg a te fajtádat tolom le az útról, mert ilyen közveszélyes balf*sz se előttem, se mögöttem ne legyen"


Ha nem csak a Need for Speedben játszanál, akkor tudnád, hogy pont a hozzád hasonlóakra ugranak az osztrák és német rendőrök.

jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésen, hogy 0%-ra pontozott válaszoló és a kérdező egy és ugyanazon személyek. Szemmel láthatóan mindkettőről süt a primitív agresszió miközben zéró KRESZ ismerettel rendelkeznek.
jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!