Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tiltja a mobbingot...

Miért nem tiltja a mobbingot a törvény?

Figyelt kérdés
Főleg miért nem tiltja egyértelműen és beleköthetetlenül?
2023. dec. 6. 11:09
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"#17: hány fiókod van?"


Te vagy a 17. :D Magadtól kérdezgetsz? Akkor válaszold is meg magadnak, hogy hány fiókod van. :D

2023. dec. 6. 11:56
 22/40 anonim ***** válasza:

"Tehát megfogalmazta ő is hogy "HA OLYAN FORMÁBAN VALÓSUL MEG." Tehát nem egyértelműen tiltja."

. És ebben mi az égő, Te zseni? A jó Ég tudja, mire aggatod Te rá, hogy "mobbing", viszont van olyan, ami egyértelműen kimeríti a bűncselekmény kategóriát, ezért írom, hogy ebben az esetben igen, tiltja a törvény.


"Na ez meg már nem tudom hogy áldozathibáztatás"

. Nem, ez nem az. Ez megoldás keresése. Meg tudod változtatni a munkahelyed, a kollégáidat? Meg tudod változtatni a hozzáállásodat?

Ha mindegyikre nem a válasz, akkor új munkahely a megoldás, nincs ebben semmi szégyellnivaló. Ja, hogy neked az már áldozathibáztatás? Hm?

És nem, soha nem dolgoztam olyan munkahelyen, ahol mobbing lett volna.

2023. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
#21: utána írtam, hogy törölték a válaszod, ezért csúszott a számozás. Nehéz eset vagy... mert amúgy ez mindenki másnak leesett.
2023. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

A zaklatást tiltja a törvény te nagyon fontos.


Pl. hogy lehet zaklatni valakit információ elhallgatással vagy munkacsoport megbeszélés meetingből való kizárással? Na?


Ja hogy nem dolgoztál mobbingos helyen? Akkor mit foglalsz állást? Tudtad hogy a vélemény és a tapasztalat nem ugyanaz? A stílusodból szerintem mobber vagy.

2023. dec. 6. 12:03
 25/40 A kérdező kommentje:
Melyik válaszomat törölték? Mind megvan.
2023. dec. 6. 12:03
 26/40 anonim ***** válasza:

#24: Jól van, azért csak magadra találtál. :D


Azt kihagytad, hogy "Hm?"


Komolyan nem értelek: az egész nyarat végigtolhattad egyedül az alapítványi suliban. Akkor mi mobbingolt? Vagy már a diákok is rádszálltak?


Sehol nem írtam azt a szót, hogy "zaklatás". Olyan dolgot kellene megmagyaráznom, amit Te állítasz?

2023. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
Téged nem a "kérdésedre" beérkező válaszok érdekelnek - kérdező, - lejön az irkálásodból, hogy te tényleg csak másokkal b@sz@kodni akarsz. Na, mulass jól, pajtikám!
2023. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Te trollkodsz és rám vetíted ki, amolyan képmutatás szisztémával. De tényleg menj innen. Fárasztó folyton elemezni, hol sántítanak a válaszaid, és eddig tényleg nem írtál olyat, amivel nincs baj. Az hogy elemzem, nem kötekedés. Jó lenne ha nem mobbolnád mérgedbe a kollégáidat, csak mert alul maradtál velem szemben.
2023. dec. 6. 12:13
 29/40 A kérdező kommentje:
26 na égess akkor be, és mutasd melyik az a törvénypont!
2023. dec. 6. 12:14
 30/40 anonim ***** válasza:

:DDDD


Milyen törvénypontról beszélsz? :D

2023. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!