Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy bűnöző kirabol egy...

Ha egy bűnöző kirabol egy bankot és a pénzt gyorsan államkötvénybe rakja mikor szabadul az az övé lesz?

Figyelt kérdés
Le fixalja 10 evves állampapírba pl akor hozzá tud nyúlni más?
2023. nov. 20. 10:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem.irigy csak nem tetszik nagyon ahogy a világ működik változtatni kéne az egész rendszeren .

Nem csak Magyarországon hanem ezt a vilagkapitalizmust kéne megszuntettni.


Egy egyensúlyi helyzetet kéne teremteni oké legyenek különbségek az emberek között legyen aki átlagnál 10 × 20× többet keres de ne 20 000× többet

Annyi munkát senki nem rak bele .


A cégeket meg full el kéne tiltani a politikától ha Cola gyár vagy azzal foglalkozzal ne a baloldal támogatásával mert semmi közöd hozzá.

Politika az embereknek van nem a cégeknek.

2023. nov. 20. 20:30
 22/24 anonim ***** válasza:

21! A rednszer azért olyan, amilyen mert az emberek ilyennek akakrják.


Az okosok kihasználják a hülyéket. Ennyiről van szó. Ha mindenki értene a pénzhez meg a gazdasghoz, egy teljesen más világban élnénk, hiszen akkor a racionalitás döntene nem az érzelmi benyomások.

2023. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baj az emberek kis buborekokban élnek. És azt látják meg amit akarnak .


Lehetne egy másfajta eletet élni de nem akarnak valóban máshogy élni mert nem is tudják elkepzelni hogy lehetne jobb .


Ez a fajta tőkés nagy kapitalista világ viszont szellemi kulturális szinten 0 semmit nem képvisel csak a pénzt.


Puzser Robinak vannak erről jó szövegei.

O is megmondta hogy a Nyugat jövőjét vagy a kalifatus vagy a fasizmus dönti majd el mert nekik ha gonosz és rossz is akor is vannak ertekeik és elveik amik nem torzulnak mint a Nyugat.

2023. nov. 22. 14:36
 24/24 A kérdező kommentje:

És a jövő betegebb mint hinnénk ti is ismeritek a tik tokot amivel a gyerekeink fejét tömik igaz az kínai program és a kínai hírszerző szolgálatok vannak benne nem egy klasszikus múlti .


Kis rövid intenzív videókkal dopamint termel az agyban vegulis ugyan az mint a Cola esetén a cukor a lényeg a függőség.a görgetés fugolye leszel.


Egyrészt az adatainkat is kezeli de a személyiségünk is elemzi és manipulal is a tik tok mögött álló mesterséges intelligencia ami eldonti neked milyen videókat dob fel .

Kína érdekeit ültetik az agyadba és a gyerekek agyába.

Meg nem is látjuk a következményeit ennek .

2023. nov. 22. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!