Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismerek egy szlovák lányt (14...

Ismerek egy szlovák lányt (14 éves), aki egy 20 évessel szexel. A beleegyezési korhatár ott 15. Kérdés: én, Magyarországról, emailben, tehetek feljelentést/bejelentést?

Figyelt kérdés
Beszélgetések, beismerések megvannak, képek is, videók is, cenzúrázott változatban.
2023. aug. 1. 12:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
67%

Miben jobb az, hogy egy 14 éves lány, egy 14 éves felelőtlen, tiktokon szocializált gyerekkel szexxel? Abból nem lehet terhesség? Az teljesen ártatlan dolog? Egy 20 éves pasinak legalább van esze védekezni. Ha meg lesz terhesség egy 20 évesnek legalább van miből fizetni a gyerektartást,egy 14 éves, nyolcadikból most ballagó gyerek mit fog csinálni? Hogy lesz felelősségre vonva?

Hogy használja ki a 20 éves Srác azt a Lányt? Mondj pár konkrétat!

2023. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
91%

Mitől vagy ilyen indulatos? Talán érintett vagy?

Véleményem szerint 14 évesen még nem kellene szexelni. Ha mégis megteszi valaki, akkor az idősebb fél részéről baj, ha nagy a korkülönbség. Nem felnőttekről van szó. Egy 14 éves még lelkileg nagyon messze van a felnőttől. Ha ezt egy felnőtt kihasználja, vele van nagy baj.

A pszichoszexuális fejlődés nem tart ott 14 évesen, hogy egy felnőttel való kapcsolatot jól tudjon valaki kezelni. A felnőtt fél a friss húsra hajt, a 14 évesek a szerelemmel is csak ismerkednek, általában nem az élete szerelmének tekinti az idősebb fél a gyereket. Sőt, 14 évesen sokan még kissé gyerekes alkatúak, egy perverz erre is hajthat.

Nem véletlen, hogy civilizált országokban már nem szokás ilyen korúakat kiházasítani. Sokan ilyenkor már nemző-és szülőképesek, de a családalapítás nagy testi-lelki teher az ilyen korúaknak. A fejlett országokban van már annyi pszichológiai tudás, hogy rájöttek, nem jó a túl korai házasság. A nemi kapcsolat is korai még ilyenkor.

2023. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
22%

Értem Én amit mondtok, alapvetően Én is furcsán néznék egy 14-20 éves kapcsolatra, de a furcsán nézésben ez ki is merülne. Annyira nem tartom durvának, hatályos törvényektől függetlenül sem. Ha már egy Csaj meghozza és meghozhatja azt a döntését, hogy szexel, akkor azt is hadd döntse már el, hogy kivel!

Egy korabeli Srác mondhatja ész nélkül, hogy csak egy kicsit hadd tegye be gumi nélkül, nem lesz baj, aztán pár másodperc, váratlanul elsül, és ott a baj.

Miért jobb ha egy éretlen, tapasztalatlan, felelőtlen korabeli gyerekkel szexel, mintha egy érettebb, felelősségteljesebb idősebbel?

A 14 meg a 20 évesnek is az a célja, hogy megdugja, akkor már inkább azzal dugjon (( nyilván beleegyezéssel )) aki érettebb, felelősségteljesebb és esetleg felelősségre is vonhatóbb ha becsúszik a bibi.

2023. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
91%

20 évesek is lehetnek nagyon éretlenek és felelőtlenek.

A szülők azt valóban nem tudják manapság megakadályozni, hogy a 14 éves szexeljen. Többnyire meg se tudják. Ezért kell fiatalabb korban felvilágosítani őket.

De ha jóval idősebb a partner, azt felelős szülő nem engedheti, ha megtudja. Nagy baj van fejben azokkal a felnőttekkel (leyenek akár 18, akár 60 évesek), akik 14 évesekkel ismerkednek szex céljából. Aki a fiatalokat szereti, annak miért nem jó egy 18-20 éves fiatal, de már felnőtt nő vagy férfi?

2023. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
66%

"20 évesek is lehetnek nagyon éretlenek és felelőtlenek."

Ebben igazad van. De én azt gyanítom, hogy talán mégis csak kevésbé jellemző ez a 20 évesekre, mint a 14 évesekre. Te nem így gondolod?

2023. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
29%

Többen írják, hogy mit szól bele idegen, meg mit játsza az erkölcscsőszt! Én meg azt mondom, ha törvénysértés, fel kell jelenteni. Ez a törvény.

Ha kutyát kínoznak, azt is feljelentem, ha tudom.

És nem azért, mert Máris szomszéd lennék, hanem azért, mert nagyon sajnálom a kínzott állatokat, a kihasznált, kínzott gyerekeket stb.

Szerintem erkölcsi kötelessége egy embernek lépni az adott ügyben, ha valóban úgy történt.


Hogy mi lenne ha fiatalabb lenne az elkövető, pl. ő is 14 éves, vagy mi van akkor, amikor 20 évesek éretlenek és azokat használják ki... Ez a mi lenne, ha...? mellékes, mert most nem az van, hanem ez, amikor ismert a tényállás és tenni lehet ellene.

A szülőt is lehet hibáztatni, de a feljelentés attól még jó helyre megy, attól még hasznos és szükséges. A hatóságok majd kivizsgálják mások felelősségét is.

És hogy a törvény nem tökéletes? Azzal egyetértek. Ha rajtam múlna, hazánkban minimális lenne a lopás, a rablásos bűncselekmények vagy akár a pedofilok száma, mert este 10-kor premier plánban mutatná a tévé a csonkolásos büntetéseket.

2023. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
46:DEGENERÁLT ELMEBETEG vagy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2023. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

47-es: Nem tudom, mitől lenne elmebeteg. Én félig hasznos értékelést adtam, mert az utolsó mondattal (középkori büntetések bevezetése) nem értek egyet, de azzal igen, hogy erkölcsi kötelesség lépni egy ilyen ügyben. Ha a lány több évvel idősebb lenne, az más, de egy 14 éves szerintem még fiatal egy 20 éves fiatal felnőtthöz. Szlovákiában meg a törvény is bünteti ezt, ott azt hiszem, 15 év a beleegyezési korhatár.

Ne nézzék el az emberek a megrontást a környezetükben.

2023. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

48: Törvénytől függetlenűl, aki szorakozásból akar embereket ölni, embereket állatokat kinozni, az nyilvánvalóan KÖZVESZÉLYES ELMEBETEG.

Az ilyeneket kéne még időben bezárni. Nem agyonverni, megkinozni, csak bezárni, hogy soha többé ne találkozhason élőlényekkel.

2023. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!