Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismerek egy szlovák lányt (14...

Ismerek egy szlovák lányt (14 éves), aki egy 20 évessel szexel. A beleegyezési korhatár ott 15. Kérdés: én, Magyarországról, emailben, tehetek feljelentést/bejelentést?

Figyelt kérdés
Beszélgetések, beismerések megvannak, képek is, videók is, cenzúrázott változatban.
2023. aug. 1. 12:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Írjál a szlovák belügyminisztériumnak angol nyelven. Vagy a szlovák országos rendőrfőkapitányságnak.
2023. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%
Hihetetlen, mennyi látens pedofil kommentel ide! Ennyien akarnának 14 éves szeretőt maguknak felnőtt létükre?
2023. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
53%
14 évest nem, 16+-tól már belefér, bőven elbírja a vödör vizet. Viszont ez az Ő dolguk, ha a Csajnak ez nem rossz, akkor mit kell beleszólogatni? Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, szerintem az a 14 éves Csaj több f@szt fogott már, mint Én. Teljesen tudatában van annak, hogy mit csinál, és akkor már csinálja inkább egy érettebb pasival, aki esetleg tudja mi az a védekezés, mint egy korabeli 14 éves. De mit kell látatlanban okoskodni? Nem ismerjük se a Csajt se a 20 éves Pasit.
2023. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
14 éves lányhoz azért egy 20 éves fiatalember túl idős. Ebben a korban sok 6 év korkülönbség. Ha 10 évvel idősebbek lennének (30-24) akkor pont ideális lenne.
2023. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azért annyira nem durva. Ma-holnap 15-16 a Csaj. Szerintem ez annyira nem egy extrém történet. Ha a Csajnak jó és a Szüleit sem zavarja, akkor Mi itt a Gyakorikerdeseken hogy jövünk ahhoz, hogy helyette döntsünk? Ti mit éreztetek volna, hogy 14 évesen lett volna egy 6 évvel idősebb párotok és külsős ismeretlen Emberek akik semmit sem tudnak a szituról csak annyit, hogy van 6 év korkülönbség, ezek nem tetszése miatt szakítanotok kell. Szerintem ettől csak lázadóbb lesz.
2023. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Pintér László, az nem zavarna, ha lenne egy 14 éves lányod és felnőtt férfiak létesítenének vele nemi kapcsolatot?
2023. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Írja a kérdező, hogy már évek óta kihasználják a lányt. Hol voltak a szülei? Milyen szülők az ilyenek? Vajon hány éves lehetett a lány az első kapcsolatakor és a partnere mennyi lehetett?

Azért azzal senki se jöjjön, hogy normális az, ha egy 14 éves lányt sorban kihasználnak férfiak.

2023. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
42%
Vagy nem figyeltem eléggé vagy nem beszéltél róla: ki vagy te a lány életében? Vannak szülei rokonai de te milyen alapon akarsz ebbe beleszólni?
2023. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Mondott valamit egy random anonim Ember a neten és Ti egyből minden kétséget kizáró bizonyítékként ítélitek meg. Ha lenne egy 14 éves Lányom aki mondjuk 20-on túli pasikkal randizna, zavarna persze, de ha ismerném a Pasit és azt látnám, hogy normális, szereti a Lányomat, Ő is szereti Őt, akkor meg tudnám szokni. Én is talán jobban megbíznék egy 20 éves Pasiban, mint egy 14-15 éves süvölvényben. Terhes bármelyiktől lehet, de egy 20 éves talán érettebb, komolyabb, felelőségteljesebb. 14-15 éves Csajból meg már akadnak olyanok, akik egyszerűen éretlennek és gyerekesnek találják a korosztályukat és egy idősebb Pasival jobban megérteti Magát. De erről látatlanban nem lehet dönteni, pláne kívülállóként.
2023. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Ha a lány nem 14, hanem 16-17 éves lenne, akkor rendben lenne, hogy 20 éves a párja. De itt még 15 sincs. Nagyon helytelen, ha egy felnőtt férfi 14 éves lány után kajtat.

A Matzneff-Springora kapcsolatot is helyesnek tartanák azok, akik szerint rendben van ez a kapcsolat?

[link]

2023. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!