Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni? Az albérlőim...

Mit tudok tenni? Az albérlőim leléptek 150e Ft-os tartozással, van albérleti szerződés!?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 09:56
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
53%
feketén adtad ki vagy nem?
2010. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Arra van a kaució.
2010. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

mivel van albérleti szerződés , gondolom minden rendben van rajta, a nevük , mennyit kell fizetniük havonta, befizették-e az eddigieket stb.


ha minden rendben megvan ezekkel kapcsolatban , akkor akár sztem mehetsz a rendőrségre , és bejelentheted, muszáj lesz elintézniük.

2010. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon pert indítasz ellenük.
2010. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
feketén,mert nem adózok utána.Akkor is mehetek a rendőrségre?
2010. okt. 13. 10:12
 6/29 anonim válasza:
82%
Mehetsz, de lehet, hogy rosszabbúl jársz
2010. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted?

:)

Akkor így jártál.

2010. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Ha írtatok szerződés akkor nyugodtan mehetsz a rendőrségre. Nálad van a bizonyíték, a szerződésbe minden bele van írva, a bérlők az aláírásukkal hitelesítették az iratot.

Ha nincs szerződés akkor meg sajnos így jártál, nem érdemes rendőrségre menni mert még te kerülsz bajba.

Amúgy meg rohadtul nem értem az ilyen embereket, a mi bérlőink se akarnak fizetni már 2 hónapja. Folyamatosan halogatják a fizetést, pedig nem kérünk sok pénzt. A lakás be van rendezve, van tv, mikró sütő, kávéfőző...de ők már 2 hónapja ingyen laknak a lakásban, sőt különböző követelésekkel állnak elő. Ha valaki nem tud fizetni minek bérel egyáltalán lakást, menjen koliba vagy mit tudom én (egyetemistákról van szó)?? Nem szeretem az ingyenélőket, mi se vagyunk gazdagok nekünk is kéne a pénz!:S

2010. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért mertek lelépni: nem tehetsz semmit, vagy még nagyobb kakiba kevered magad.
2010. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Volt albérleti szerződés, de nem adóztál utána? Akkor minek az elbérleti szerződés?


Hát, ha feketén voltak ott nálad, akkor szívás van, mert ha bíróságra viszed az ügyet, akkor te többet fogsz kapni büntetésként, mint 150 000...


Marad a magánút, ha viszont akarsz még látni valamit abból a pénzből. Küldhetsz nekik fizetési meghagyást, de ebből a haszonlasésed miatt te csak rosszul jöhetsz ki. Adózni kellett volna inkább...

2010. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!