Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy ilyen fajta akcióért...

Egy ilyen fajta akcióért milyen büntetést kapok?

Figyelt kérdés

Ha én egyedül odamegyek és csak szóban csinálok így,mint ők:

[link]



2023. jan. 3. 14:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20:Azt se írtam,hogy én akarom csinálni.De akkor szerinted Mike Tyson nem játssza az eszét?Vagy Jake Paul?De igen,pedig mindkettő engem is,meg téged is 10 másodperc alatt intenzívre rakna.
2023. jan. 3. 21:07
 22/36 A kérdező kommentje:
De amúgy,ha te ilyen egyszerű,kemény gyerek vagy,akkor te is utálod a homokat?Egy csapatban játszunk,nem?
2023. jan. 3. 21:16
 23/36 anonim ***** válasza:
Jake Paul az pont nem az az ember aki kemény környéken nőtt fel, egy kis elkényeztett kcsg gyerek aki pont rájött arra, hogy ha elkezd bunyózni akkor nem csak valami cscska youtuber lesz akit egy ütéssel vernek meg, nem tartom túl sokra ne aggódj. Mike Tysonról meg nemtudom láttál e interjúkat, de mostanában azért eléggé visszavett az arcából illetve próbál alázatosabb lenni.
2023. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
22es Nem utálom őket szimplán nem szeretem nézni, mármint előttem ne csinálja két férfi mert számomra idegesítő dolog nemtudok mit csinálni, engem idegesít ha két férfi kézen fogva jár, hát még ha mást is csinálnak. Ettől függetlenül elfogadom őket meg felőlem csinálják csak ne előttem, de mint írtam utálni nem utálom őket emiatt.
2023. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
23:De érted.Jake Paul megverne téged.Az erő nem kötődik ahhoz,ahogy felnőtt.Az erő az edzéstől van,nem a környéktől.Attól még mert van egy rossz körülmények között nevelkedett antilop,nem fogja legyőzni az oroszlánt,aki el volt kényeztetve
2023. jan. 3. 21:21
 26/36 anonim ***** válasza:
25 nem is erről beszéltem hanem arról, hogy aki szr környéken nő fel és mellette volt már része olyan fajta szituációban mint amit leírtam és kijött belőle, az tanul alázatot és nem fitogtatja folyamatosan az erejét. Egyébként megjegyzem hogy 187 centi magas vagyok edzek rendszeresen ugye mint írtam nehéz fizikai munkát is végeztem, a legtöbb átlag embert én is eltudnám verni mindenféle gond nélkül, mégse megyek oda és játszom az eszemet még buliban is csak akkor szoktam már rászólni valakire ha már többször hozzáért a vállamhoz nem áll arrébb, na olyankor szoktam mondani hogy figyelj ezt nem kéne, eddig senki nem szólt vissza, hanem elnézést kért és arrébb állt, gondolom fel tudta mérni a helyzetet. De mint írtam magamtól nem jutna eszembe olyan hogy rendezvényekre menjek ki és ott ordibáljak meg zavarjak másokat :).
2023. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
26:Elhiszem,hogy edzel,nem vagy gyenge,egy embert,aki életében ki nem nyújtotta a kezét,azzal könnyű dolgod lenne.Szóval a legtöbb emberrel.De,aki mondjuk tengerészgyalogos volt,és Irakban szolgált,az biztos nem szarna be tőled,de Jake Paul se
2023. jan. 3. 21:38
 28/36 anonim ***** válasza:
Nyilván bár nem is írtam hogy tengerészgyalogosokat vernék meg. Egyébként ha megnézel interjút, pont néhány hete láttam egy magyar tengerészgyalogossal aki Amerikában szolgált, látszik rajta, hogy csendes megválogatja a szavait, pedig valószínűleg bárkit könnyűszerrel elintézne, de mind a kiképzés mind az átélt kemény évek formálják a személyiségét.
2023. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
28:Attól,hogy valaki kemény tengerészgyalogos,nem biztos,hogy szegényként nőtt fel.Bár van ez az undorító szoci propaganda,hogy aki nem szegény az nem is ember,de ez nagyon aljas.Te meg nem hiszem,hogy tengerészgyalogos típus vagy,ha bulikba járkálsz.Mindenesetre ahhoz hogy valaki kiemelkedően verekedjen,ahhoz küzdősportolni kell 8-10 évet.A kondi szart sem ér verekedésben
2023. jan. 3. 23:39
 30/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg linkeld már be ezt az interjút a magyar tengerészgyalogossal,légyszíves
2023. jan. 3. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!