Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy ilyen fajta akcióért...

Egy ilyen fajta akcióért milyen büntetést kapok?

Figyelt kérdés

Ha én egyedül odamegyek és csak szóban csinálok így,mint ők:

[link]



2023. jan. 3. 14:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

"Bede Zsoltot se lincselik meg.Ez csak erő kérdèse."


Nem, ez annak a kérdése, hogy az a retardált, telefosott búvárruha testű patkány folyamatosan a kamerája és az élő adása mögé bújik.

Senki se olyan hülye, hogy kamera előtt, élőben verje ki a fogait.


De nyugodjál meg, előbb-utóbb megkapja ő is, ami jár neki :D

2023. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
11:Te se mernél neki élőben beszólni.Hadházy se mert vele kiállni.Itt se ütötték meg: [link]
2023. jan. 3. 15:23
 13/36 A kérdező kommentje:
De itt se mertek vele kiállni: [link]
2023. jan. 3. 15:31
 14/36 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tCD3gV_bTH8


Nesze, a hősöd, még csak rá se kiabáltak, de már remeg a hangja, és ahogy elmondják, a keze, lába is :DD

Egy igazi senkiházi csicska ez a Bede xDDD

2023. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
14:Azt csak mondták,hogy remeg.Nem volt megijedve,mert ő ordítozott
2023. jan. 3. 16:58
 16/36 anonim ***** válasza:
Testvérem én napi 10-12 órába toltam kemény fizikai munkát, 80 kilós geda motort lazán cipeltem, szóval de hidd el hogy ha felbsznád az agyamat akkor megküldeném a szádat.
2023. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy milyen környéken nőttem fel ;). Nálunk mindennapos a drograzzia, és kemény arcok laknak errefele, nem is lepődök meg, hogy te meg a hozzád hasonlók írnak ki ilyen kérdéseket és akik tapasztaltak dolgokat azok meg nem. Mert a kis álomvilágotokban azt hiszitek odamentek majd és jól megmondjátok, csak tudod mikor kést tartanak a torkodhoz akkor kell ám kemény legénynek lenni, (nekem volt rá példa nem egyszer), nem pedig egy LMBTQ rendezvényen kisgyerek :).
2023. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
16:Én kiskorom óta boxolok,és 90 kg vagyok,ha már itt tartunk,pedig én nem szoktam ezt felhozni.Na mondjad,kinek mondjam!Ki ránt kést?
2023. jan. 3. 20:54
 19/36 A kérdező kommentje:
És ne testvérezzél,mert a fajtársad sem akarok lenni,nemhogy a testvéred!Amúgy,akik itt menőznek,hogy fizikai munkát tolnak,meg itt meg ott nőnek fel,aztán fenyegetik a másikat,azok talán kemények?Van egy tippem,hogy az ABC 4. betűjének a típusa vagy
2023. jan. 3. 21:03
 20/36 anonim ***** válasza:
Oké ha ilyen kemény legény vagy akkor meg mitől félsz :) ? Ezek szerint bármilyen szituációban megvéded magadat akkor meg minek irogatsz ki ilyen kérdéseket ? Mint írtam ha valaki rád megy akkor legyen nagy a szád, nekem volt már rá példa hogy megakartak késelni nem egyszer, mint látod itt vagyok, és nem is írogatok ki ostoba kérdéseket, hogy mi lenne ha tömeg rendezvényt zavarnék meg, erre írtam hogy általában aki kemény helyen nől fel az alázatot tanul és nem játssza az eszét, szóval nekem kicsit gyanús a kérdésed, és ez alapján azt gondolnám hogy valami kisgyerek vagy aki menőzni próbál, de javíts ki ha tévedek.
2023. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!