Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért kirúghatnak mert megtaga...

Azért kirúghatnak mert megtagadtam a munkahelyen a bontott szondába fújást és mondtam, csak előttem kibontottat vagyok hajlandó megfújni?

Figyelt kérdés

Vagyis nem azt mondtam hogy megtagadom a fújást, hanem azt hogy nem vagyok hajlandó egy már bontott csomagolás nélküli szondát fújni, hozzanak egy bontatlant, ott előttem bontsák ki és semmi gond megfújom.


Na de bontottat? és ha már egy alkesz megfújta előttem és nálam is színes ki dönti el ki piált ki nem?


2022. dec. 14. 20:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

" ez nem kívánságműsor, hogy te rendeled, milyen szondát kapsz."


miért ha a farkamat nyomom a számba te azt is bekapod? Majd azt mondom rá szonda!


megbeszéltük?

2022. dec. 15. 07:55
 22/26 Hintalow ***** válasza:
Mondjuk barátomèknál a hatvani boschban volt ilyen, nagyot nem lehet vele nyerni, mert ilyen estben a szabályzat szerint a helyi rendőrsèggel lèpnek kapcsolatba, akiknek van jogköre minősìtett mintavètelezèsre helyben/helyi kórházban. Aztán kiszámlázzak azt is, azt meg a munkáltató előszeretettel veri az okozóra 😅
2022. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ÉN, azért rúgnálak ki, mert egy idióta vagy.


Normális ember simán jelzi, ha ezzel baja van, és kéri az őr főnökét, egy bontatlan szondával. Ennyi.

2022. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22.


De ott kirúgják az őrt, ha a vezetőség tagjait/kocsiját akarja ellenőrizni. Azaz nekik mehet a pia.

2022. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
@22 Csak akkor verheti az "okozóra" a szonda összegét, ha a szonda mutat is valamit. Ellenkező esetben mirefel?
2022. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A jk-be ez kerüljön, hogy a bontott, ismeretlen szondát nem fújtad meg, bontatlant nem adtak.
2023. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!