Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért kirúghatnak mert megtaga...

Azért kirúghatnak mert megtagadtam a munkahelyen a bontott szondába fújást és mondtam, csak előttem kibontottat vagyok hajlandó megfújni?

Figyelt kérdés

Vagyis nem azt mondtam hogy megtagadom a fújást, hanem azt hogy nem vagyok hajlandó egy már bontott csomagolás nélküli szondát fújni, hozzanak egy bontatlant, ott előttem bontsák ki és semmi gond megfújom.


Na de bontottat? és ha már egy alkesz megfújta előttem és nálam is színes ki dönti el ki piált ki nem?


2022. dec. 14. 20:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha megtagadása, ha nem kirúghatnak. Semmi sem tiltja.
2022. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

"és ha már egy alkesz megfújta előttem és nálam is színes ki dönti el ki piált ki nem?"


Senki. A szondának eleve nincs bizonyító ereje néhány hitelesített példányok kívül. Így aztán zéró a jelentősége ki fújta előtted és mit mutat.

2022. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ember, én nem azt kérdeztem hogy bármi kreált kamu okkal kirúghatnak-e (mert igen) hanem azt kérdezem ez az eset egyáltalán megtagadásnak minősül-e?


mert én mondtam, oké bontatlant hozzanak és megfújom. Nem tagadtam meg semmit. Na de bontottat???? És ha fertőző beteg volt aki előttem megfújta?

2022. dec. 14. 20:11
 4/26 A kérdező kommentje:

" A szondának eleve nincs bizonyító ereje "


Mégis az a gyakorlat megy hogy ha "razzia" van akinél színesedik annak ott helyben már le is kell adnia a belépőkártyát és azonnal kapja a papírt a kezébe.

2022. dec. 14. 20:12
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd el a házirendet, mert én több helyen találkoztam már olyannal, hogy a megfújás megtagadása egyenértékű azzal, hogy ittas vagy.

Szóval kirúghatnak...

2022. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"hogy a megfújás megtagadása egyenértékű azzal, hogy ittas vagy."


És én megtagadtam a megfújást? NEM. csupán egy bontatlan szondát kértem.

2022. dec. 14. 20:14
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

"Ember, én nem azt kérdeztem hogy bármi kreált kamu okkal kirúghatnak-e (mert igen) hanem azt kérdezem ez az eset egyáltalán megtagadásnak minősül-e?"


Ehhez nem kell jogászprofesszornak lenni! Megtagadtad? Igen.

Akkor megtagadásnak minősül?


Hát nemtom. Végülis ez az élet dilemmája. Szerintem még doktor Erőss Pál sem tudna válaszolni rá. De lehet még Petrochelli se!


Muhhahhhahhha...

2022. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Látássérült/vak vagy? Mert látszik a színe ám.


Amúgy ez hol volt? Aszód, Sisecam?

2022. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Megtagadtad? Igen."


NEM. azt mondtam hozzanak egy bontatlant és megfújom. Hol itt a gond? A cég 170 ft-ért veszi a szondát /db. Ezen spórol tán? Nincs egy szar fóliás bontatlanja?

2022. dec. 14. 20:16
 10/26 A kérdező kommentje:

"Látássérült/vak vagy? "


A fickó úgy tartotta hogy csak a fújóka látszott ki és nem lehetett látni a többit. ez is érdekes egy húzás. Mit takargatott annyira? Nem akarta tán hohgy lássam már eleve színes a szonda?

2022. dec. 14. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!