Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kormány miért nem a "védetts...

A kormány miért nem a "védettségi igazolvány" meglétéhez köti a munkát maximum és miért a vakcinát mondta egyből?

Figyelt kérdés

Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő sem oltás tagadó, csak paraszti ésszel gondolva ha elkaptam a vírust ugyan úgy védett vagyok mint oltással.


Voltam interjún és a fickó követelte, hogy oltassam be magam, de mondtam neki van kártyám 4 hónapra, erre azt felelte csak oltottak jöhetnek, hogy minél nagyobb számban legyenek a cégnél, erre megkérdeztem mi a különbség a természetes immunitás és a vakcina általi okozott között, és 10mp ig csak lesett rám mint egy birka majd kinyögte: "Mert ezt kéri a cég azért".


Természetesen elküldtem a francba, így gondolom nem hívnak vissza dolgozni, de amúgy röhej :D


Valaki aki védi a vakcinákat és az oltottságot, feltette már ezt a kérdést magában, hogy miért nem elég a kártya hisz védett vagyok, miert akarta volna erőltetni a vakcinát a kormány? Persze akkora a munkaerőhiány, hogy ez bukott terv is volt, de vicces azért, hogy erre senki nem tud válaszolni nekem max azt hogy "Minek fizetsz a tesztért", ennél erősebb választ nem tud senki fingani.



2021. nov. 11. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
És hogy tartja nyilván kinek hány hónapnyi védettsége van? Mi van ha 4 helyett csak 3 hónapig voltál védett?
2021. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#9! Kínaival oltott, 0 antitesttel kap kártyát? Akkor miről beszélünk???
2021. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ha megfelelő a mennyiség akkor 4 hónapra azért kapod mert addig fixen védett vagy.


Fordítsuk ezt a kérdésedet meg. A vakcinát hogy tartják számon, ki meddig védett, mikor elmegy valaki szűrésre oltás után 1-2 hónappal és nincs benne ellenanyag?

2021. nov. 11. 12:12
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es leírta amit én is neked 9-es, ha már látom megy a kukacoskodás, kultúráltan beszélgessünk.
2021. nov. 11. 12:13
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. De még mindig a vakcina a legjobb megoldás.
2021. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Magyarul: A természetes immunrendszer általi védekezés semmit nem ér, de a kínai vakcina ami 0%-os védettségit ad az a legjobb megoldás.


Értem, köszönöm a válaszodat.

2021. nov. 11. 12:17
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Kérdező. Tök logikus. 0 antitesttel védett vagy, rengeteg antitesttel nem. Mit nem értesz?😂 Mondogasd magadnak minden reggel, az oltás jó, csak attól lehetsz védett, és nem lesz semmi gond.

#12

2021. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert az igazolvány már az elején elb*ta a nép a simlisezéssel.
2021. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!