Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kérdésem a következő lenne...

A kérdésem a következő lenne (nagyon szeretnék rá választ kapni): Védettségi igazolvany nélkül el juthatok e így?:

Figyelt kérdés
Van egy rendezvény ahol követelmény a védettségi igazolvány, de én nem rendelkezem vele. Egy barátom viszont igen, akivel együtt mennék a rendezvényre, viszont még ő sincs 18 éves. Lehetséges, hogy az ő "felügyelete" alatt jussak be? Vagy ehez felnőtt személy szükséges?

2021. szept. 22. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
De buta vagy úr isten.
2021. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy buta volnék. Egyszerűen csak tájékozatlan és hiába kerestem, nem találtam megfelelő választ a kérdésemre.
2021. szept. 22. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy rendezvényre védettségi kell és neked nincs, akkor édes mindegy, hogy kivel mész. Nem mehetsz be.
2021. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
(Ezt a rendezvény szabályzati leírása közül másoltam ki)(NINCS MEGHATÁROZVA KONKRÉTAN HOGY A FELÜGYELET ALATT ÁLLÓ SZEMÉLYNEK RENDELKEZNI E KELL OLTÁSSAL) nekem csak ez nem egyértelmű: A kormány rendelete alapján zenés-táncos rendezvényeket kizárólag védettségi igazolvánnyal rendelkező vendégeink-, illetve a felügyeletük alatt lévő tizennyolcadik életévüket be nem töltött személyek látogathatják!
2021. szept. 22. 19:21
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem tudom, hogy a "felügyelő" személynek 18 év felettinek kell e lennie.
2021. szept. 22. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendezvényszervező intézményt/szervezetet kellene megkérdezni. Nyilván látod valahol, hogy kik ők, és ha véletlenül nincs is feltüntetve az elérhetőségük, a netről jó eséllyel megtalálható.
2021. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 év felett védettségi igazolvánnyal engednek be ilyen esetben, illetve ha kiskorú megy veled, akkor neki nem szükséges a védettségi.

Fordítva nem működik.

2021. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5) a 18 év alatti személy kiskorú, maga is felügyeletre szorul.Szerinted felügyelhet másokra? Írtam már fentebb hogy milyen szinten vagy buta.
2021. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!