Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legyen joga egy magát nőnek...

Legyen joga egy magát nőnek érző férfinek a női mosdót használnia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 04:20
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

És másnak meg miért jó ha ízléstlenül öltözik, majd bemegy cukiskodni gyerekek közé ezt propagálva nekik?

Nem helyes a verés, de meg lehet érteni, hogy sokakat kiakaszt...

2021. okt. 8. 19:10
 42/54 anonim ***** válasza:
90%

Ki dönti el, hogy mi az ízléstelen? Egy óvónő nem ugyanazt csinálja, „bemegy cukiskodni a gyerekek közé”? Azzal gondolom nincs bajod.

A verés tényleg nem helyes. Még az is érthető, hogy ez a dolog sokakban ellenérzetet vált ki (a régimódiság, a sok mentális betegség és a kommunizmus miatt), de akkor akadjanak ki magukban és ne inzultáljanak másokat fizikailag csak azért, mert nekik ő nem tetszik. Engem is kiakaszt a homofóbia, mégsem megyek oda megverni a homofóbokat.

És még ezek tartják magukat „normálisnak”. Eszem megáll. Megverni valakit a semmiért minden, csak nem normális.

2021. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
9%
#40 A bunkó parasztok Pesten vannak, és aki férfi létére szándékosan bemegy a női vécébe, az igenis megérdemli, hogy megverjék.
2021. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

42 nem a semmiért verik még, hanem azért, mert jelentősen eltér az atlagtól. Az ilyet az emberek automatikusan kinézik, minél nagyobb az eltérés, annál nagyobb idegenkedést, undort vált ki a jelenség. Ha még nagy szája is van mellé a transznak akkor különösen.

Nem azt mondom, hogy ez így van jól, hanem hogy ez van.

Ha neked ez kellemetlen, akkor ne tőlük várd el a változást, hanem te válroztass, mert te vagy elenyésző kisebbségben.

2021. okt. 9. 04:27
 45/54 anonim ***** válasza:
72%
Szóval ne várjuk a többségtől, hogy fizesse az akadálymentesítést és elviselje az akadálymentesített közlekedést, csak azért, mert a mozgássérültek kisebbségben vannak?
2021. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
80%

36-os! Hasonló vagyok hozzád. Amikor nadrág, zakó van rajtam, és alatta bugyi, harisnyanadrág, nem a nőibe megyek be, hanem a férfibe a fülkébe.

Szoknyában miért ne mennék be a nőibe? A fülkébe megyek, mint bárki más.

2021. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
10%
#46 Azért, mert férfi vagy.
2021. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

45 az akadálymentesítés, vagyis a mozgássérült mozgásban való korlatozottságának felszámolása nem ízléstelen, nem szokatlan, nem meglévő társadalmi értékrend ellen való.

Ha viszont egy férfi női ruhában feszeng, az nagyon is. Lehet tettetni a hülyét, de az igazság ez.

Azt meg nem te döntöd el, hogy bemehetsz-e női ruhában női wc-be férfiként, hanem azok a nők, akik közé bemész.

2021. okt. 9. 21:04
 49/54 anonim ***** válasza:
87%
48-as, ki dönti el, hogy mi ízléstelen? Hát, nem tudom, nekem a mozgássérültek is szokatlanok, mert itt, a faluban egy sincs, ez mégsem ok arra, hogy elítéljem őket. Amúgy is, ha elfogadottabb lenne, akkor nem is lenne szokatlan... Ki dönti el, hogy mi a jelenlegi értékrend és, hogy mi van az ellen? Nem hinném, hogy te...
2021. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

49 de azt sem hiszem, hogy te.

Azt viszont hiszem, hogy te és én, MI döntjük el, közös értékrend alapján, ahol egyszerűen a többség győz. Te a 0,1%-oddal találd ki, hogy mennyire nyerhetsz.

Na ezért marad nektek a műhiszti meg az elnyomásra való hivatkozás, ami pár lájkéhes politikuson kívül sokakat nem érdekel.

2021. okt. 10. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!