Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legyen joga egy magát nőnek...

Legyen joga egy magát nőnek érző férfinek a női mosdót használnia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 04:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
13%
Nagy a baj a társadalommal, ha ilyen jogokat akarnak valakik maguknak!!
2021. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
13%
16-os: csak azért írtam ezt így, mert amíg egy transznőnek megvan a pénisze, addig megvan az a lehetősége (és sajnos volt ilyen visszaélés), hogy megerőszakoljon más nőt, úgy, ahogy a férfiak tudnák. Ennyiben ellenzem, hogy pénisszel még rendelkező nő a női mosdóba menjen. De ha már neki is vaginája van, akkor simán mehet.
2021. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
87%

Nagy a baj a társadalommal, ha ilyen jogokat akarnak valakik maguknak!!"


Mármint azt a jogot hogy te másoknak megmondod hogy hova mehet meg hova nem.

Te csak egy magyar vagy.

2021. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
30%

22) Csak azért kérdeztem mert...


1- A transznemű nők nagyon nagy százalékban a férfiakhoz vonzódnak. Magyarországon az alapból kevés pszichológus kb 90%-a nem is állít ki szakvéleményt azoknak a transz nőknek akik a nőkhöz (is) vonzódnak (így hormonterápiába sem kezdhetnek)


2- A hormonterápia hatására nem csak a szexuális vágy csökken a béka popója alá, de a szexben betöltött férfi szerepvállalás is szinte esélytelenné válik. (Értsd: erektilis diszfunkció - nem áll fel a cerka)


3- Ha a szexuális vágy fennmarad, a szexuális orientáció is stimmel és ráadásul még a cerka is áll... ott marad a probléma, hogy a legtöbb transz nő passzív szerepet tölt be az együttlét alatt. A tipikus férfi nemi szerep diszfóriát okoz amely amúgy is lehetetlenné teszi az erőszak kérdését.


Sajnos semmi sem olyan egyszerű, mint, hogy fekete vagy fehér, igen vagy nem. Amerikában vizsgálat nélkül szinte bárki lehet transznemű és jogos a tudatlan (nem rossz indulatú értelemben) félelem, hogy ott egy férfi a szabadság jogára hivatkozva rossz szándékkal megy a női mosdóba kihasználva a transznemű nők helyzetét, ellenben Európa szerte komoly pszichológiai, pszichiáteri, orvosi vizsgálatok és több év "gyakorlatszerzéshez" van kötve a transzneműség. Amitől itt Európában félni kell, az nem a transzneműek erőszakos viselkedése (bár a transz férfiaknál a tesztoszteron hatására olvastam egyszer, hogy megugrik a dühkezelési problémákkal küszködők száma és akár törvénysértésig fajulhat a dolog de az most más kérdés), hanem azok a nem létező problémák, mint, hogy transz nők nőket erőszakolnak a női mosdóban.

2021. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
62%

24-es:


Persze, én sem azért írtam, mert bajom lenne a transz emberekkel. Csak gondoltam, ezt is meg kell említeni, mert sokan, férfiak és nők, ezt hoznák fel aggálynak.


Igazad van a többi pontban is.

2021. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
12%
A kommenteket nem olvastam el. Én úgy állok hozzá, hogyha megvan a műtét, akkor simán. Ha nincs műtét, de már úgy néz ki, az egy jó kérdés, de szerintem inkább nem. Ha csak annak érzi magát, de nem látszik rajta, akkor semmiképpen sem.
2021. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
26: erre ők azt mondják, hogy nem kell nőnek kinéznie, nem kell tehàt műtét sem. Ha másképp gondolod, náci vagy.
2021. okt. 6. 21:05
 28/54 anonim ***** válasza:
32%
26-os vagyok, amúgy meleg. Tudom, hogy milyen az, amikor az emberek többsége nem ért meg. Én sem tudom megérteni a transzneműeket, de úgy érzem, hogy ez nem ok a gyűlölködésre. Semmi bajom sincsen velük és támogatom a jogaikat, amíg azok bennemaradnak a jóízlés és a biztonságosság határain. Szerintem az nincs rendben, ha egy férfi kinézetű, férfi nemiszervvel rendelkező egyén, aki nőnek érzi magát a női mosdóba megy. Ha minden tekintetben nőnek tűnik, ám férfi nemiszerve van, az részemről rendben lenne, ha nem vetne fel problémákat a nemi erőszakkal kapcsolatban, ezek miatt inkább ellenezném és egy semleges mosdót létesíttetnék számukra. Ha nőnek néz ki és női nemiszerve van, annak ellenére, hogy férfiként született, akkor pedig a férfi mosdóba nem engedném be, a nőibe nyugodtan mehet részemről.
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
28 náci vagy.
2021. okt. 6. 22:26
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
28) Ajánlom 24-es írását a nemi erőszakkal kapcsolatosan
2021. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!