Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legyen joga egy magát nőnek...

Legyen joga egy magát nőnek érző férfinek a női mosdót használnia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 04:20
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
92%
(Off topic: a kérdésnél megadott kulcsszó "transzvesztita" nincs összhangban a kérdés tartalmával. Transznemű emberekről szól a kérdés, vagy transzvesztitákról? Mert a kettő nagyon nem ugyan az!)
2021. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Az, hogy nőnek érzi magát, mentális betegség. Attól még valójában férfi.
2021. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
18%

Ha nőnek néz ki,és női nemi szerve van,akkor menjen a nőibe.

De egy szőrös faszos férfi női ruhákban nem korrekt ha nem a férfiba megy.

2021. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
10%
Vezessük tovább a kérdést: van-e joga strandon, uszodában a női öltözőbe mennie?
2021. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Addig semmiképp, amíg nincs teljesen nővé operálva, onnantól lehet. Onnantól csak annyi "kárt" tud tenni egy másik nőben, mint egy leszbikus szerető... De amúgy van neki, ami minden férfinak, addig nem.


(Én is csak egyszer jártam a női mosdóban, de az más volt, az egy traviparti volt eleve)

2021. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
77%
15) Azt el tudod mondani, hogy mi az a "kár" amit okozni tud egy hormonterápián lévő transznemű nő akinek nem volt alsó műtétben része?
2021. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
69%
10 éve ha valaki azt mondta volna ez valós politikai kérdés lesz én hülyének nézem.
2021. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
52%

Ez magyarország legnagyobb problémája, hogy ki melyik wc-be jár.

Orbán kitalálta és most 10 évig csak ez lesz a téma semmi más.


Közben nem veszik észre hogy a kutyát se érdekli az egész.

2021. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
80%
Ha nőként él észre sem veszed mert a külseje már nőies szóval gondolom ők minden gond nélkül most is a nőibe járnak. Sőt valószínűleg a férfiből ki is zavarnák őket. Ha nem él nőként akkor viszont természetesen nem, hívni kell a rendőrséget ha valaki meglát egy férfit a női wc-ben, lehet szatír vagy pedofil is akár.
2021. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
86%
Hozzátenném, hogy hetero, szakállas férfiként én is voltam már női wc-ben, tekintve, hogy két kiskorú lányom van, és nem tudtam másképp megoldani, amikor nagyon kellett nekik.
2021. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!