Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyámügyi bejelentést e-mailben...

Gyámügyi bejelentést e-mailben lehet tenni? Úgy hogy foglalkozzanak is vele? Napi szinten ordibálnak egy gyerekkel, tegnap is Dögölj meg meg minden volt neki mondva az anyjától. Már én unnom...

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg, csatolj mp3as hangfelvételt is hozzá.
2021. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Telefonon is lehet anonim bejelentést tenni. De sajnos a legtöbb esetben nem történik semmi. Általában kimennek egyszer (ha kimennek) és lezárják az ügyet
2021. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom - és ezt gondnokként is írom -, hogy köpnek az emailre, időnként az e-papírra is.

Ha tenni akarsz valamit a gyerekért, menj be személyesen. Vesznek fel jegyzőkönyvet. Úgy készülj, hogy ha bíróság elé kerül az ügy, téged tanúként fognak meghallgatni.

2021. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
Ne haragudj de önmagában ez édeskevés egy gyámügyi eljárás elindításához. Arról nem is beszélve, hogy nagyban függ, hogy a gyerek hány éves, mert ha már pl. 15-16 és egyébként ha a törvényben előírt kötelességeit elvégzi, iskolába járatva van, élelmezve, ruháztatva van és ő annak ellenére, hogy az édesanyja ilyen és vele szeretne maradni akkor azt a gyámügynek is tudomásul kell venni. Ennyiből ha valakit megpirongatnak a szülei akkor már el kellene venni tőlük te sem gondolhatod komolyan.
2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Árokpart: Azt értem de napi szinten ráadásul úgy hogy a szomszéd utcában is tisztán hallani hogy dögölj meg meg te szemétláda stb? Ez egy anya? egyébként általános iskolás

2021. jún. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!