Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az APEH honlapján levő...

Ha az APEH honlapján levő "közérdekű bejelentések"-nél bejelentést teszek valakivel szemben, akkor az IP-t nyomozgtaják, vagy hagyják a frászba?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy disznó az illető, szal nincs lelkiismeretfurdalásom, csak az a helyzet, hogy olyan összeköttetései vannak, hogy még képes és kihozza a sok 10 milliós csalásaiból is magát ártatlan bárányként.


Na ilyen esetben tehet feljelentést azért, mert valaki őt "hamisan vádolja" a hatóság előtt? Vagy rágalmazásért? És így meg akkor indul az IP vissszakeresés ?

Hogy van ez?


2010. júl. 23. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilvános internetkávézóból tedd meg a bejelentést
2010. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Van különbség a feljelentés és a bejelentés között. A bejelentés esetleges valótlanságát nem kérhetik rajtad számon. Vagyonosodásihoz elég a bejelentés és egy kis indoklás. Egy kis pénzért biztos elmondják az ellenőrök, hogy ki tette, ezért a net kávézó nem rossz ötlet.
2010. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja csak ma is bementem egy helyre és mindjárt személyi meg valami nyomtatványkitöltés, aztán ott is hagytam ...


nemtom, ezeket a nyilvánosakat is qurva könnyű nyomon követni akkor, de ha valaki tud olyat ahol semmi kontrol nincs, akkor szóljon :)

köszi


na és igen, ez az h hiába titkos és névnélküli, egyértelmű h elég ha szimpatikus nekik, aztán elmondják h névtelen bejelentés és honnan stb, pedig ahogy megtudtam elvileg nem szabadna

2010. júl. 23. 18:14
 4/5 anonim válasza:
wamzer/spicli
2010. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könyvtárban senki nem kéri az igazolványodat (már ha tag vagy amúgy is), akkor netezel amikor akarsz (és van szabad gép).
2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!