Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki pl cigányok megtámad...

Ha valaki pl cigányok megtámadnak utcán/buszon közhelyen vagy bárhol mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mi van olyankor ha valaki megtámad az utcán vagy bárhol máshol mit tehetek testi épségem megóvására ?

16éves vagyok és már sokszor volt hogy belém kötöttek ezért mindig van nálam egy zsebkés ezt használhatom önvédelemre ? Vagy mit tudok ilyenkor tenni ?(a futáson kívül )


2008. okt. 3. 16:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A kes ketelu fegyver, ha elorantod nagy esellyel a te mellkasodban fog kikotni. A futas es a gazspray talan a legjobb otlet. A legfontosabb az hogy figyelj mindig nagyon es messzire keruldd el a gyanus elemeket. Ok ugy is fel vannak keszulve "eszkozokkel" es mindig tobben vannak mint ti ugyhogy eselytelen.
2008. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
egy vékony lány ismerősömet a éjszaka havanna melett 10méterre lakása előtt éjszaka vert véresre 6 nagy kan cigány,mert fekete raszta haja van és feketében volt.szerintem nincs értelme feljejentést tenni,az ő ügyére is nagyba tett a rendőrség hosszútávon...csak vipera vagy gázspray,vascső,baseball ütő segíthett,vagy rohanj ahogy tudsz!
2009. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Sztem hordj magadnál gázspray-t! 1,-1,5 m-ről igen hatásos,és kis ,helyen zsebben is hordható ,gyorsan lehet használni.:)A kést nem tartom jó ötletnek ,mivel ha használod még az is lehet hogy te jársz rosszul pl.:megszúrtad az meg feljelent ,hogy :" Á rásszistá gádzsó megszúrt azé mer cigány vágyok!":)

Szóval én a gázspray-t ajánlom.

2009. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom 2010-ben fog módosulni a Btk. Nálam mindig minimum 2 kés van:D Az egyik kajáláshoz, a másik meg.. Amire éppen kell:D A múlt héten vettem a másodikat. A Btk.-ra visszatérve, 2010-től legálisan védekezhetsz késsel, de csak hasba szúrhatod az elkövetőt. A késem egykezes, és általában a farmerzsebre csiptetve, belül hordom, így egy hirtelen előrántás 1-2 mp. A megengedett pengehossz, mint előttem is írták, nem 9, hanem 8 cm. Én is 16 vagyok egyébként:D
2009. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
én láncot hordok magammal 5 láncszem igaz egy db kb5cm hosszú ezzel nem sértesz meg senkit de ha arcon vágod akkor azt megérzi zsebben tartom és nem is olyan nehéz és hosszabbítja a kezed magyarán ha valaki egy 10 centis késsel szúrkál te a 25-30 centis lánccal simán képen vágod vagy éppen a kezét amibe a kés van
2009. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kb. 1 méteres láncot, meg egy kis karabinert. A láncot vedd magadra, mint egy válltáskát, a karabiner legyen a mellkasodon. Persze ez közvetlenül a kabát alatt legyen, vagy kívül. Egyrészt hordhatsz magadon akármilyen láncot, a rendőr nem zaklathat miatta. Ha mégis zaklat kitalálsz bármit, nincs joga kételkedni benne, hogy pl. nem szökött el épp most a kutyád tőled, és ez az ő póráza, vagy ez a divat a fiatalok között, akármi. Ha megkörnyékeznek a cigók, csak lekapcsolod a karabinerrel, pörgetsz rajta egyet-kettőt, vagy forogni kezdesz vele, és már mehetsz is tovább békében. Nekem van egy, hordom is, ha éjszaka kell gyalogolni, vonatozni. Otthon meg van egy viperám, ha netán be szeretnének jönni. Magánterületen az is szabadon tartható. Ha netán, puszta véletlenségből agyon sikerül csapnom vele egy barnát, majd azt mondom, hogy ő hozta, csak elvettem tőle, önvédelemből, és mert nagyon meg voltam ijedve.
2009. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Először is, aki/k megtámad, terve van. Például tudja, hogy mikor üt meg, vár valami reakciót. Az első lépés tehát: összezavarni a támadót. Szólalj meg valami nem túl gyakori idegen nyelven, érdeklődő hangsúlyban. Ha nem érti mit mondasz, máris kivetted a kezéből a kezdeményezést. Vigyázz, ez az előny csak pillanatig tart. Ha látod, hogy a harc elkerülhetetlen könyörtelenül, azonnal ki kell használni a helyzeti előnyt. Banda esetén két eredménnyel támadható célpont van: az ügyeletes nagypofájú, és a főnök. Az utóbbit nehezebb kiszúrni. A legjobb ha azonnal mind a kettőre fújsz egy egy korty gázsprét, aztán futás. Máris nagyban megnövelted az esélyeid. Persze gázpisztoly jobb mint a spré, mert ha rászorítod a delikvens nyakára, sebcsatornát szakít, és jó eséllyel elvérzik a disznó. Te meg a rendőrnek azt mondod, nem akartad, csak belelépett a lövésbe.. A futás mindig hasznos, és a helyismeret sem árt. Én például a szokásos útvonalaimon sok lépcsőháznak ismerem a kapunyitó kódját. A gázspré mindig legyen kéznél, ha évente csak egyszer kell és pont akkor maradt a hátizsákban, ráb@sztál.. Gázpisztollyal pedig gyakorolni kell sokat. Például forgótárast nagyon nehéz futás közben újratölteni, ezt is gyakorolni kell. A kést felejtsd el. Ha úgy szúrod meg, hogy harcképtelenné válik elsőre, akkor valszeg bele is hal, ha meg nem tudod harcképtelenné tenni akkor minek hergeled? A spré első találatra harcképtelenné teszi, ez a célnak igen megfelel. Ne CS-t vegyél, paprikát, az jobb. Engem lefújtak paprikával brahiból, még a segggem lyukát is csípte.. A könnygázra meg már- már immunis leszek. Különben MOKKA támadó ellen a következő varázsigék hangos ráolvasása is használ: Munka, Erkölcs, Szappan! Viccet félretéve, nekem már ez is bejött egyszer: Kötekedő ciganyokra nyomtam egy rockeres hörgést, kb így: "VOOÁHHR, PAKUJJÁ FŐ!" Erre megszaladtak. +Gàrdista vok
2010. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most látom a kérdés kiírásának időpontja alapján simán lehetsz már nagykorú. Ez esetben írd be a mindenhol keresőbe ezen az oldalon azt, hogy ZORAKI. Szívből ajánlom ezt a kis pocakos törököt..
2010. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Az ilyenek elkerülése végett járjál el mindenképpen edzeni és valamilyen küzdősportra! A cigányok ha látják rajtad hogy nem félsz és hamarabb visszaütsz mint hinnék utánna kétszer is meggondolják hogy belédkössenek!alapvetően gyáva népség, ne hagyd magad ez a legfontosabb, meg valószínűleg nem ölnek max kapsz egykét nagyobb verést, fe azok meg néha kellenek...
2010. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
menj el kung fut tanulni ^^ http://www.youtube.com/watch?v=yF6Jyxc16vU
2011. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!