Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itt tényleg bárki vehet ESP...

Itt tényleg bárki vehet ESP viperát? Bemegy a boltba és ennyi? Tökmindegy, hogy civil?

Figyelt kérdés

[link]


Ez kéne nekem. Teleszkópos nyél :))



2013. jan. 9. 22:17
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Ha nem fajul odáig a dolog, hogy használni kelljen, akkor ha fel is jelentenek akkor is kapsz egy 50 ezres bírságot. Döntse el mindenki melyik a jobb. Az élete, vagy egy bírság. Nem feltétlen kell azt használni, ha elég határozott vagy, akkor úgy sem mennek már rád. Ha meg odáig fajul a dolog, hogy mégis, akkor pedig próbálj minél kisebb sérülést okozni. De ha az ember élete a tét, nem szarozik, higy mit lehet még mit nem. Itt inkább az látszik, hogy aki próbál lebeszelni, inkább az nem volt még komoly helyzetben. Egy sprayre én sem bíznám az életem. Akkor már a 2 együtt, és ha nem elég a spray, akkor B verzió
2019. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Egyértelműen esp plusz spray. Vagy zseblámpás sokkoló plusz esp. Szemébe világitasz megrázod és dirr jól ráversz a támadó C-re. Garantálom a többi nem fog rád menni. Ha igen ugyan ez amig le nem ül az összes élősködő. Ha nem ismernek téged meg nem tudják hol laksz akkor még a földön is jól megrugdosni őket ha senki nem lát ahogy jól esik meg ahogy bírja a lábad.
2021. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!