Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itt tényleg bárki vehet ESP...

Itt tényleg bárki vehet ESP viperát? Bemegy a boltba és ennyi? Tökmindegy, hogy civil?

Figyelt kérdés

[link]


Ez kéne nekem. Teleszkópos nyél :))



2013. jan. 9. 22:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Ez eddig szép és jó.Arra gondoltál már,hogyha elveszi tőled az élősködő,akkor agyonver vele?
2013. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

Én sokkolót hordok.

Egy illegális sokkolót, mivel a szabvány sokkoló ami Magyarországon engedélyezett az harmatgyenge épp csak megcsiklandozza az illetőt.

Ami nekem attól tényleg harcképtelen lesz egy időre.

Ez valódi jenki cucc.

2013. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Az elvétellel lehet próbálkozni. 53 centi, tehát majdnem félméter. Verem is agyon, ha a közelembe jön, továbbá ott a csúszásgátló felület és veszek rá csuklópántot is. Na nem valami gyenge szart, ami a kínaiakon van....
2013. jan. 10. 00:00
 14/32 A kérdező kommentje:
Vagyis több, mint félméter.
2013. jan. 10. 00:05
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlan kézből könnyen kilehet venni.De legyen szerencséd :)

Egyébként hol laksz?Hogy ennyire durva

Nő vagy férfi vagy?(gondolom férfi)

2013. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Bizony. Férfi és Budapest. Úgy nem mondanám annyira durvának, életemben 4-szer kötöttek belém utcán, ment pusztakézzel is, de most már egyre durvábbnak érzékelem a helyzetet magyarországon. 1. oldalon kifejtettem, hogy mi miatt. Szóval egyre több az erőszak úgy látom.
2013. jan. 10. 00:15
 17/32 mustafa33 ***** válasza:
100%
a viperádra tegyél egy kis legyező orsót és ráfogod, hogy teleszkópos pecabot (ráaadásul Orsós ☻).
2013. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk nem lenne egyszerűbb egy gázspray vagy egy gáz pisztoly? Egyszerűbb, hatásosabb megállítóereje van, maradandó sérülést nem tudsz vele okozni, és legalább legális szinte bárhol a használata. Vagy ha már valamivel nagyon hadonászni akarsz akkor egy tonfa.


Ahogy nézem, neked egy önvédelmi eszköz kell. A vipera az egy támadó fegyver, teljesen alkalmatlan védelemre. Különben is, egy fegyelmezettebb támadó simán le tud fegyverezni egy kis ésszel ha egy ekkora bottal hadonászol. Bár ez a veszély nem áll fent a C kategóriás élőlényeknél.


Gondolj bele, ha viperával kivitelezel csak egy picit is rosszul felmért ütést, akkor a támadó bele is halhat. Nem nehéz vele mert már egy lazább mozdulattal is simán lehet koponyát törni. Hiányzik neked egy büntetőeljárás 8 napon túl gyógyuló sérülésért vagy emberülésért? + erre még számoljuk rá hogy egy C kategóriás élőlényért többet kapsz mint egy emberért.

2013. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A következő a baj. A gázspray nagyon közelharci, csak az arca elé tartja a kezét, vagy más módon kikerüli. Vagy nekem rohan erőből. Nem ijed meg egy kis sparytől. Egy gázpisztoly erős szélben, vagy akár szabad területen, például parkban eléggé hatástalan lehet. Meg elég nagy is. Nem tehető zsebbe. Egy tonfa szintén nagyon nagy, ráadásul tompa, műanyag burok, kabátban lévőre nem sokat ér. A vipera kompakt, csak baj esetén növekszik meg, tehát amikor kell, de akkor több, mint fél méteresre. Ezenkivül mivel az egész acél és feljebb egyre vékonyabb, nagy ütést lehet vele mérni, főleg úgy, hogy a végén van az a kör alakú szintén acél rész. Az kb. viszi is a súlya miatt az eszközt. Nekem csak legyintenem kell vele, egy jó odavágnom, odacsapnom. Félreértés ne essék, nem gyilkosság a célom. Felkar, váll, oldal, láb ahova céloznék. HIszen csak ártalmatlanítani akarom az egyént. A vipera úgy gondolom kb. 5 fős banda ellen is jó, hisz szerintem elég, ha egyet összeverek, a többi azonnal futásnak ered. Kissebb fős csoportok pedig lehet már attól megijednek, hogy abból a kis csőből több mint fél méteres kemény, erős, nehéz vascső válik. Erre rájön ha még határozottan is megyek feléjük.
2013. jan. 10. 01:49
 20/32 A kérdező kommentje:
Egy felkar, kulcscsonttörésbe senki nem hal bele, viszont egy ideig ártalmatlan lesz rám és az egész társadalomra. Természetesen támadást nem kezdeményeznék vele, nem vagyok szörnyeteg.
2013. jan. 10. 01:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!