Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek közül az arcok közül...

Ezek közül az arcok közül melyik tűnik veszélyesnek a társadalomra nézve, és miért?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 19. 19:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

Aki pedig azt állítja, hogy a pálinka egyenértékű a heroinnal, azzal nincs miről vitáznom...

Az meg a másik, hogy magyarországon tesznek a torvényre, pedig azzal, hogy drogoznak, a saját életüket pecsételik meg...

2012. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"Egy pálinka, sosem okoz olyan hatást, mint egy heroin... "


Egy adag heroinhoz tudod milyen nehéz hozzájutni?


Amúgy meg szabacságotbudaházinak és legyen szabad heroint készíteni otthon! :D (csak vicc)

2012. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Nah az sem volt semmi :)
2012. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék,hogy lehet nemírtam meg ,h a pálinka hosszútávú hatása,használata egyenlő kb a heroinnal.Nyilván nem párszori kupica kisüstire gondoltam....
2012. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Nem vagyok FBI ügynök, ellenben van a hátam mögött közel 10 év használati tapasztalat, és ott voltam a fesztiválon is. Így láttam néhány arcot lecsúszni is, meg fent maradni is. A speeddel az a hatalmas probléma, hogy a pszichedelikus cuccokkal ellentétben simán lehet hétköznap is használni, ismerek olyan embert aki nélküle nem is tud dolgozni. Persze magas beosztásban dolgozik, jól keres, felelős munkát végez, de csak tunninggal megy neki. Csak azt állítom, hogy meglehetősen veszélyes, és rendkívül addigtív. Ismertem olyat is, aki szúrta. Csúnya véget ért.


Azt viszont tudom, hogy a kriminalizálás sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, mint a prevenció és az ártalomcsökkentés. Hangsúlyozom fogyasztókról beszélek, nem terjesztőkről, az más tészta, mert ők lapátolják a pénzt a fekete gazdaságba, és ott már nyilván prostitúció, meg fegyverek is vannak.

Őszintén szólva nem értem hogy lehet bűnös sértett nélkül, illetve hogyha a sértett a használómaga, akkor nem értem miért nem súlyt le a törvény az anorexiásokra, a bulímiásokra, a kényszerevőkre, akik szintén az egészségügyet terhelik miközben magukat rombolják.


És ez már a totál szubjektív része, de én szívesebben támogatnám a néhai fogyasztásommal az államot jövedéki adó formájában, mint a feketegazdaságot.

2012. aug. 21. 20:20
 36/43 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem sokmindent dob a gugli Zágrábi Zsoltra: [link]
2012. aug. 21. 20:28
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, egy drogosnak van választása, hogy drogozik vagy nem, egy anorexsziásnak nincs. Egy drogos, tisztában van azzal, hogy büntetőeljárás indítható ellene...

az anorexsziásnak nincs más választása, egy drogosnak van.

Képzeld, minket is riasztották, a fesztiválra, helyszinelni és ami ott volt az még nem is a legszélsőségesebb eset volt.

2012. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Arról még nem tehetek, hogy a kérdező nem képes egy személyt megtalálni, mikor pontosoan megadtam, hogy hogy és hol...
2012. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Kérdező van heroinod?
2012. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Valószínűleg válaszolni fog :)
2012. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!