Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek közül az arcok közül...

Ezek közül az arcok közül melyik tűnik veszélyesnek a társadalomra nézve, és miért?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 19. 19:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
42%

20.18 as. :DDD

Hogy jön ide a heroin bammmmmeg.

A pálinka erősebb még annál is különben.....

2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Abban is hülyeséget írtál,hogy a pálinka nem drog.Én elég szépen ELKÁBULOK fél litertől pedig......
2012. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

1. Te hallottál hasonló esetről? Mert én azt láttam, hogy emberek pénzzel teli pénztárcákat meg iPhone-okat adnak le a lost&found sátorban. Soha nem történt semmilyen bűncselekmény (a fogyasztáson, meg terjesztésen kívül), de még hangosszóváltást sem hallottam.

2. Valamiért én azt feltételezem, hogy a társadalom felnőtt emberekből áll, akik képesek önállóan döntéseket hozni, és ismerik a lehetséges következményeket. Senki nem fog senkinek a fejéhez fegyvert, hogy márpedig vegyen drogot.


9.-esnek ajánlanám ezt a beszélgetést: http://www.youtube.com/watch?v=VpQ77lVI_Zg&feature=share

2012. aug. 21. 09:42
 14/43 anonim ***** válasza:
30%

Az itt kommentezők közül aki azt állítja, már pedig azt állították, hogy a pálinka, egyenrangú a drogokkal, az vagy egy tizenéves gyerek, vagy egy teljesen sötét ember...

Csak egy példa:

Ha iszol 3-4 dl pálinkát, attól max kiütöd magad 1 órára, míg egy droggal, képzelőtsz, halucinálsz, leáll a szíved... Stb.

2012. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
53%
Milyen drogtól áll le a szived te tudatlan?Én nem azt állítom,hogy egyenrangú a pálinka,hanem azt,hogy sokkal KEMÉNYEBB drog,mint a legtöbb illegális szer!!!!!!!!!!!!Olvassál már utána milyen hülyeségeket beszélsz!!!!Az alkoholt össze sem lehet hasonlítani a fűvel.Az alkoholt össze lehet hasonlítani a heroinnal maximum.Kb egálban vannak.Annyi hogy az alkoholról kisebb eséllyel tudsz leszokni,mint az intravénás drogokról.Hoppá.
2012. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
24%

Nah figyelj ide ezt a kommentedet szabadságom letelte után beviszem a kollégáimnak...

Köszönöm a kommentedet feldobta a napomat, méghogy a pálinka egyenrangú a heroinnal xDDDD

Nekem ez a szakmám, tudod ezzel foglalkozom, az emberek 44% ka belehal az első heroin adagjába, ráadául teljesen inreális látszatvilágot reflektál a fogyasztó elé... Pl. Azthiszi tud repülni, ezért leugrik egy díjról stb. ... De ezt már az általános iskola 7. Osztályában is tudják...

Ezért kérlek ne írj ilyen egetverő baromságokat...

2012. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
* hídról, elnézést...
2012. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,mutatok neked ennél hitelesebb bizonyságot is tudatlan barátom.
2012. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Tudatlan barátom... XD Nekem a 9 év aktív szolgálatnál nincsen hitelesebb... Bocsi
2012. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!