Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Hogy bírjátok a sok...

Rendőrök! Hogy bírjátok a sok előítéletet?

Figyelt kérdés

Annyi buta ember van, akik nem látnak a dolgok mögé, és ok nélkül utálják és ítélik el a rendőröket. Tudom, fiatal vagyok, de az én apukám is hasonló területen dolgozik (büntetés-végrehajtás), és sok (igazságtalan és felesleges) módosítás őt is érinti, pl a nyugdíjazás, szóval valamennyire belelátok a dolgokba. A hasonló szakmákban, hivatásos állományban lévőket nem csak a társadalom, az állam sem ismeri el, annak ellenére, hogy ők tényleg megdolgoznak a pénzükért, és ők is csak civil emberek a való életben.

Hogy bírtok így dolgozni, elviselni ennyi indokolatlan előítéletet? Gyerekkori álmom volt, hogy rendőr legyek, főleg apukám szerettette meg velem, bár nem szándékosan, mivel tudja, hogy nincs könnyű dolga a hivatásosoknak. Pályaválasztás előtt állok, nagyon szerettem volna a Rendőrtisztire jelentkezni, de valószínűleg az egészségi alkalmasságin lennének problémák, úgyhogy kénytelen vagyok más irányba is nézelődni.

Komolyan minden elismerésem a tiétek, hogy kibírjátok és csináljátok.

18/L


2012. aug. 9. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Jé, egy normális ember. :)
2012. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
csak reálisan látom a dolgokat:) te talán rendőr vagy?
2012. aug. 9. 22:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ,csak tervezem. :)
2012. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok rendőrök, külföldi véleményezők szerint Magyarországon ugyanolyan profi és rendes munkát végző a rendőrség, mint akármelyik nyugati országban.
2012. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
egy sztori: blogon olvastam a történetet, nem régi. Le akartak fülelni ketten egy drogdealert, egyikük névről ismerte. Követték, látták, hogy egy kajáldánál találkozik az ügyféllel, elkezdtek beszélgetni. Telefon kapitányságra, xy itt és itt van, épp üzletel, jöjjenek. Pékek hogy jöttek? Nem ám civil autóval, undercover... 100al, villogva, szirénázva. ketten háromfelé szaladtak, igazán szakszerű volt a kiérkezés...
2012. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából úgy, mint a szőke nők...
2012. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
és a valóságban intézkedéseknél mennyire nehéz kezelni az ilyen embereket? ott is erősködnek, vagy azért megszeppennek? mert sokszor csak messziről nagy a szájuk...
2012. aug. 9. 23:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot hajlamosak elfelejteni az emberek: a rendőrség végrehajtó szerv, a rendőr azt csinálja, amit az állam előír neki. Nem saját maga dönti el, hogy az autósokat cseszteti, vagy a bűnözőket kergeti.
2012. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
A sztereotípiák sem véletlenül alakultak ki.
2012. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mennél az alkalmasságin? Meg kell próbálni!
2012. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!