Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet hogy pár roma kiakar...

Lehet hogy pár roma kiakar rabolni, akik közel laknak hozzám. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Bújkálni biztos nem fogok.

2012. aug. 8. 18:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olyan haverjaim nincsenek,verőemberekre meg nincs pénzem. :D
2012. aug. 8. 22:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor öld meg őket,gyújtsd fel őket és ásd el őket,más megoldás nincs
2012. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Igazából sok mindent nem tehetsz. A legjobb megfélemlítés ha családi házról van szó hogy fogod ha van ismerősnek kérsz kölcsön pisztolyt (akár riasztó pisztolyt is) és mikor megint ott járkálnak elsütöd egyszer kétszer a kertben. Attól általában beszarnak ha van pisztoly a háznál.
2012. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi,szerintem már nem is fog.
2012. aug. 15. 15:38
 15/15 Zsolt32 válasza:
Kertes házban lakok,van egy kibelezet puskám,azt szoktam a teraszra tenni mikor kinn ülök és levegőzöm,jön a cigány gyerek és kérdezi hogy igazi e?Én meg ezt válaszoltam rá "gyere be és megtudod"úgy beszart hogy hazáig futot,igaza van a töbieknek a megfélemlítés jó stratégia.
2013. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!