Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet hogy pár roma kiakar...

Lehet hogy pár roma kiakar rabolni, akik közel laknak hozzám. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Bújkálni biztos nem fogok.

2012. aug. 8. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vascső, gázrevolver. akármi. lámpák égetése éjszaka
2012. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kend be szurokkal az előszobát, kilincset hevítsd fel éjszakánként (igen, a reszkessetek betörőkből, de attól még jó). Medvecsapda se rossz, vegyél szamuráj kardot, és a csapdába esetteket vágd darabokra. Vagy készítenék magamnak egy szöges bunkót, azzal jól arcon lehet csapni őket.


De házleírást kérnék, nem tudom, hogy kertesházban laksz-e , vagy miben.

2012. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Úgy érted téged személyesen vagy a lakásodat?

Bújkálni nem kell, de akkor ne legyen nálad nagy érték.


Lakásnál meg kutya,riasztó,jó zárak, ál -vagy igazi kamera.

2012. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a lakást,az túl nagy falat lenne nekik.Amúgy kutya,és a jó zárak az pipa.Csak riasztó meg kamera nincs.

Ezt az egészet onnan tudom hogy voltam olyan szerencsés hogy alkalmam legyen kihallgatni(fél füllel).Mert az egyik olyan hülye hogy a kapunk előtt hozza szóba.

2012. aug. 8. 20:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehajtott fejjel suttogta a másiknak.
2012. aug. 8. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó kutya,én áramot is vezetnék a keritesbe de ott nem lehet halalos + ki kell írni hogy vigyázz mert raz vagy valami.
2012. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elektromos kilincs...
2012. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tehat ugy erted, hogy amikor az utcan mesz akkor akarnak megtamadni? Vegyel gazspray- t fujd le oket es hivd a rendorseget. MIndig kutyaval kell maszkalni. Ha ennel batrabb vagy legyen nalad kes is, abbol lehet tobbet tanulnanak. De ez milyen szanalmas mar hogy ezt megtehetik.... jajjjj
2012. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy beszélő viszonyban vagyok velük.Így ha tudtukra adnám hogy tudok a tervükről,akkor elmenne a bátorságuk nem?
2012. aug. 8. 21:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Félemlítsd meg őket bőrfejűekkel,azoktól fosnak
2012. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!