Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van azzal a gyerekkel?...

Chris13 kérdése:

Mi van azzal a gyerekkel? (lent fontos)

Figyelt kérdés

Mivan azzal 12-éves cigány gyerekkel aki az alábbi videóban szerepel? Tudom hogy ez 2007-ben volt de most már 2012-van és azóta eltelt 4-5 és tehet 16-17 éves.

http://www.youtube.com/watch?v=HRGEn6H4tcM&context=C35117b1A..

Ugye valahol fogságban vagy romániában van?


2012. jan. 2. 00:03
 1/6 anonim válasza:
Én egyszer 2 évvel ezelőtt láttam a nagyobbat,azóta egyiket sem. Anyám a blahánál dolgozik,de ő sem szokta látni őket... lehet,hogy valamelyik intézetben vannak,vagy valaki agyon csapta őket,esetleg túl lőtték magukat vagy hasonló.
2012. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadt tolvaj szemetek :// engem kiraboltak, (nem ezek) szerintem amíg valakit nem rabolnak ki vagy nem szólnak oda hozzá addig nem veszik komolyan őket de ez egy kegyetlen kis szemét :SS
2012. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem haza vitték őt a szüleihez Romániába.


Pedig a megfelelő hely számára, egy hordó lett volna! Természetesen sósavval telítve :)

2012. jan. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. A szomorú, hogy rengeteg olyan van pesten,minr a videóban szereplő kis srác (nekem ilyen osztálytársaim voltak...). Engem számtalanszor próbáltak már megverni... hogy miért azt soha nem mondták.
2012. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megnyugtat hogy ugyan az a véleménye mindenkinek én is erre gondoltam hogy romániába szállították ezeket a hulladékokat!
2012. jan. 4. 21:39
 6/6 anonim válasza:
xDD ezek engem megverni xDD meg kirabolni esetleg fegyverrel ketten xDD ez egy kis szaros aki sose dolgozot én 06 vagyok sokat melóztam fizikai melót plusz két év teakwon-do ilyen kis droid a büdös életbe nem rabol ki ha kis is ranol fegyverrel utána elmegy úgy tarkonütőm hogy a mentő viszi el xDDD
2012. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!