Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha zaklat egy roma férfi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Szégyellhetnéd magad, hogy annyira rasszista vagy, hogy ez nincs ínyedre. Csalódtam benned lányom...


Komolyra fordítva a szót, vagy a rendőrséghez kell fordulni, vagy szólni a családban a férfiaknak, akikkel jól szét kell csapatni a pofáját.

2010. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A rendőrséget el is felejtheted, cigánnyal szemben nem tesznek semmit, főleg ilyen pitiáner dologban, mint zaklatás. Kell 4-5 Markos kigyúrt kopasz állat, akik kicsit megnevelik roma honfitársunkat. Lehetőleg úgy, hogy ne lássa senki.
2010. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Verekedés nem megoldás. Megvereted és te kerülsz bajba. Ismerekek rá precedenst. Szólni kell a rendőrségnek
2010. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha megvered és 8 napon túl gyógyul akkor 2 év börtönt is kaphatsz.
2010. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mit csinál a rendőr? Semmit. Közli, hogy addig nem tehetnek semmit, amíg vér nem folyik. Azután, hogy vér folyt, megint nem tesz semmit, mert roma az elkövető.
2010. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha rasszista rendőrt fogsz ki, akkor szerencséd van, mert jól megveri. Amúgy tényleg tegyél feljelentést, az később is hasznodra válhat, ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog, akkor lenne bizonyíték, hogy már korábban is zaklatott.
2010. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Úgy érted szexuálisan zaklat ? a nővéremmel is ez volt csak őt megis erőxakolta ! AZtán ugymeglett verve.. meg betkós bakancsba rugdostam a herélyét ugyhogy nemhiszem hogy lessz kedve még ienhez !
2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

„...ugyhogy nemhiszem hogy lessz kedve még ienhez !”


Így már szerintem sem lesz, nem tudom sajnálni.

2010. nov. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
amit abban az esetben tennél ha egy nem roma zaklatna!
2010. nov. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

sztem nem jó, ha megverik, mert akkor majd bosszút áll a kompánia.


sztem vhogy videózd le ahogy zaklat, szerezz bizonyítékokat, tanúkat, majd így menj a rendőrségre

2010. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!