Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívnátok a rendőröket, ha...

Kihívnátok a rendőröket, ha az utcán egy férfi nagyon csúnyán kiabál egy nővel és megtépi a haját?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kihívnám, de addig abbahagynák sztem.
2011. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha a nő segítséget hív, kér, és tényleg őt bántják mint egy áldozat, akkor esetleg segíteni próbálok neki ha ott vagyok, vagy ha úgy érzem, hogy komoly, akkor igen.


viszont ha ilyen tipikus raj cigány stílusú verekedés zajlik és óbégatás meg k.rva anyázás trágárkodás mind2 rész oldaláról, akkor szarok bele.

2011. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen

Esetleg beleavatkoznék

2011. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az a nő valószínűleg egy büdös kurwa.
2011. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy ismerem a magyar rendőrséget, csak akkor jönnének ki, amikor a vér folyik.

Arról nem szólva, hogy mire kiérnek, addigra visszaáll a béke, és te leszel a hülye, amiért ráhívtad a rendőrt.

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a egy cigány család balhézik ami a közeli városba főleg elég gyakori akkor inkább felveszem videóra és mutogatom a többieknek hogy ez egy igen agresszív állatfaj. Addig jó amíg a párját ritkítja. Max ha nagyon hangosak és már zavarnak akkor.


Amúgy meg közbeavatkoznék és ha a szükség kívánja akkor az önvédelmi fegyverarzenált is bevetem.

2011. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megvernének. Előbb a pár, utána a rendőrök. Viszont a pár majdnem biztosan kibékülne, miközben téged vernek.
2011. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!