Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vannak itt rendőrök? Milyen...

Vannak itt rendőrök? Milyen érzés? Ilyennek képzeltétek anno?

Figyelt kérdés

amikor rendőrök akartatok lenni ilyennek képzeltétek? mármint, tudjátok... nem csináltok semmit, és ha akarnátok se tudnátok mert megvan kötve a kezetek, a jogot se nagyon ismeritek, mert alig tanítják, Ráadásul mindenki utál titeket, pl ha az utcán mászkáltok szerintem minden autósnak görcsberándul a gyomra, és egyébként is csak annyit tudtok funkcionálni, hogy a cigók is félnek tőletek...

szal én tavaly még rendőr akartam lenni, mert hogy harc meg hős meg etc... de most kom kicsit ferdébb az igazság :(


2012. aug. 7. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, biztos hogy ezért állnak hozzá úgy! :)) Mert megérdemli:))


Joghallgató létedre Te is elég sötét vagy, ha apáddal még nem tudtál mit kezdeni!

Kezdhetnénk vitatkozni, hogy ki nem ismeri a törvényeket!

2012. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

A rendőröknek nem lehet ítélkezni személyiség alapján.

Ha már a jogot nem tudják, mert tényleg nem tudják..:))

2012. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"az égő kocsiból meg nem a rendőrök dolga menteni, hanem a tűzoltóké"


Igazad van, rendőr ér elsőnek a helyszínre akkor végig fogja nézni, hogy benn ég az emberke.


De úgy látom veled felesleges vitatkozni bármi nemű rendőrséggel kapcsolatos témában, így hát követek egy bölcs mondást miszerint fegyvertelen emberrel ne vívjunk szellemi párbajt!

2012. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én erre momentán csak ennyit tudok reagálni...

http://www.youtube.com/watch?v=Rc3H7-K-6UA&feature=player_em..


amúgy meg korrupció power, ugye főtörzsek...

2012. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

m1 ha nektek jó ez így ahogy van akk ok...

( a rendőr sosem ér ki először a helyszínre mert eltéved az egyirányú sárgaköves úton)

2012. aug. 8. 19:19
 26/27 anonim ***** válasza:

21-es, te ostoba kiscsaj. Kívánom neked, hogy hozzon össze a sors egy igazán nehéz emberrel, akkor aztán majd ostorozhatod magad, hogy mekkora gáz vagy amiért nem tudsz vele mit kezdeni..


Ami a rendőröket illeti: ismerek eszeseket, normálisakat, moráljukat takintve is rendben lévőket, de olyat is, aki mintapéldája a rendőrvicceknek. Vegyes. Ilyenkor szoktak megzavarodni az elmék, mikor nem lehet egyetlenegy kalap alá venni az összeset.

2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jogi hallgató 😂😂😂

De egy sötét, ostoba állat vagy. 😂😂

2022. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!