Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vannak itt rendőrök? Milyen...

Vannak itt rendőrök? Milyen érzés? Ilyennek képzeltétek anno?

Figyelt kérdés

amikor rendőrök akartatok lenni ilyennek képzeltétek? mármint, tudjátok... nem csináltok semmit, és ha akarnátok se tudnátok mert megvan kötve a kezetek, a jogot se nagyon ismeritek, mert alig tanítják, Ráadásul mindenki utál titeket, pl ha az utcán mászkáltok szerintem minden autósnak görcsberándul a gyomra, és egyébként is csak annyit tudtok funkcionálni, hogy a cigók is félnek tőletek...

szal én tavaly még rendőr akartam lenni, mert hogy harc meg hős meg etc... de most kom kicsit ferdébb az igazság :(


2012. aug. 7. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
én régen tiszteltem a rendőröket, ma már vicc az egész magyar rendőrség, védik a bűnöst, támadják az áldozatot mert védekezni mert
2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Erre a kérdésre, és állításokra nem fogok érdemben válaszolni. Messze jársz a valóságtól.
2012. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem a rendőrökkel van a gond, hanem a parancsokkal amiket kapnak. Én nem vagyok rendőr (még, de gondolkozom rajta), de vannak ismerőseim, és hidd el hogy az állításaid nem igazak.


Illetve nem is az hogy nem igazak, hanem nem látsz a dolgok mögé, ők is csak parancsot teljesítenek.

2012. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
8 általános...egyforma ruha... bohócokra emlékeztetnek, csak nem piros az orruk a sötétben.
2012. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

22:31

Csatáry László is csak parancsot teljesített...

2012. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy a bohóc te szerencsétlen. A rendőrnek minimum hogy érettségi kell, de a tisztek meg mind diplomásak. Na már most ahhoz, hogy a tisztire bekerülj 400 pont kell, ami azt jelenti hogy nem árt ha szinte mindenből ötösre érettségizel, és nyelvvizsgád is van.


Nem tudják a jogot? Ez is hülyeség. Egy járőr lehet nem tudja olyan mélységeiben a jogot, de amire neki szüksége van a munkájához azt tudja. A tisztin a büntetőjogot sokkalta szigorúbban oktatják a jogi egyetemeknél, emellett tanulnak közigazgatási, alkotmány, büntetőeljárás, nemzetközi-eu stb. jogot.


Aki a rendőrt lenézi, mind buta ember. Nem tudja felmérni azt hogy a rendőr parancsot teljesít. Minden fiatal valami jobb cél érdekében szerel fel rendőrnek, tele vannak lelkesedéssel, csak sajnos ez a jelenlegi rendszer, és a társadalom hozzáállása miatt, meg persze a tiszthelyettesi fizetés végett hamar kialszik. Ahhoz hogy a rendőrség változhasson, nélkülözhetetlen a társadalom bizalma is. Amíg ez nincs meg, ne várjon senki csodát.

2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy már a nyugdíjkedvezményt is elvették a rendőröktől.
2012. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

igen ez a mese amit leírtál cuki :D

csak valóságban kb nem a rendet védik inkább bontják. és ami a jogokat illeti szerintem a tudásuk ott ürül ki, hogy ki hova van bejelentve :D (ez ugye a családi ügyeknél) és igen én lenézem a rendőröket és idegesítenek is, főleg a közúti ellenőrzések, ugyanis nagy szemétládák ám, előbb kinézik a legnyomibb sofőrt, utána szivatják, pedig nem minden esetben van hozzá joguk, pl amikor nincs rajtuk a kis sapi és hiányos az egyenruhájuk, csak ugye akit kinéznek maguknak az nem tud ilyeneket... szal a rendőrök itt is pl szar szemét szar alakok.

ha annyira lelkesek akk menjenek tűzoltónak... azok legalább nem antihősök.

2012. aug. 8. 00:14
 9/27 A kérdező kommentje:

a multkor pl megloptak, elmentem a rendőrségre és a bűnö később visszaadta amit ellopott, mert kiderült hogy ismertem, na de a rendőr erre mit mond? kölcsön vette, az nem lopás :/

erre én megkérdeztem: hogyha elvinném a kocsijukat és visszahoznám mert csak kipróbáltam, az sem lopás?

erre a rendőr a majom képével ott gondolkozik, " végülis nem" ( ez a rendőr kapitány volt) szerintem az a se*gfej még oda is adta volna a kulcsot ha kérem...

nem véletlenek a rendőr viccek szerintem

2012. aug. 8. 00:16
 10/27 A kérdező kommentje:
ha a fiatal kölök hős akar lenni, és nem tűzoltó hanem pl harcos, akkor mehetett volna a katonaságba, jaa hogy túl gyáva ahhoz, hogy laktanyán lakjon pár évig :D akkor legyünk sündőrök!!! az már kajak!
2012. aug. 8. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!