Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vannak itt rendőrök? Milyen...

Vannak itt rendőrök? Milyen érzés? Ilyennek képzeltétek anno?

Figyelt kérdés

amikor rendőrök akartatok lenni ilyennek képzeltétek? mármint, tudjátok... nem csináltok semmit, és ha akarnátok se tudnátok mert megvan kötve a kezetek, a jogot se nagyon ismeritek, mert alig tanítják, Ráadásul mindenki utál titeket, pl ha az utcán mászkáltok szerintem minden autósnak görcsberándul a gyomra, és egyébként is csak annyit tudtok funkcionálni, hogy a cigók is félnek tőletek...

szal én tavaly még rendőr akartam lenni, mert hogy harc meg hős meg etc... de most kom kicsit ferdébb az igazság :(


2012. aug. 7. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Hülye vagy édesfiam!
2012. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%

Vicc vagy! Majd akkor kérdezd meg tőlük, hol a sapka amikor ki akarnak menteni pl. baleset után a kocsiból. Majd szépen vissza sétál, te meg talán addig elfelejted ezeket az ostoba kérdéseid.


Rendőr vagyok. Vannak akik utálnak, vannak akik nem, különösebben nem is érdekel ez. Mindenkihez normálisan viszonyulok, későbbiekben az állampolgár igényei szerint változok.

Azt kell mondjam, eddig akivel szemben intézkedtem mind normális tisztelet tudó ember volt és ha elkövetett valami szabálytalanságot amit nem figyelmeztethettem, megértette miért büntetem meg.

A másik réteg a miért pont őt, csak ezt tudjátok blablával jön, de nekik is szépen el szoktam magyarázni mi miért van, persze az meg sem fordul a fejemben, hogy eljut a mondóka a tudatáig...

2012. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

szerintem a rendőröknek nem jut el a tudatáig semmi, nem én vagyok a vicc hanem a rendőrség :D

az égő kocsiból meg nem a rendőrök dolga menteni, hanem a tűzoltóké

és igen mindenki utál titeket, csak azért tisztelettudóak mert félnek...


velem multkor ez történt:

rosszban vagyok az apámmal, a szomszédban lakik, ellopta a kutyákat este, átmentem, hogy visszahozzam a kutyákat, erre nekem támadt, hívtuk a rendőröket, ugye telefonba azt mondták, hogy családi ügy ehhez nem jöhetnek ki. (csak kijöttek mert elmagyaráztam nekik a törvényeket telefonban)

még is kijöttek, kint állok a kapuban, erre a rendőr megkérdezi: " melyik az XY házszám?" én: én hívtam magukat

rendőr: "fatal error, nem ezt kérdeztük most akkor mivan?" kb ez járt a fejében... tiszta idióták vagytok am, ráadásul, még majdnem én voltam a hibás, mert apám ide van bejelentve... (szívességi lakáshasználati jog felvan függesztve tehát nincs joga bejönni, na de ezt magyarázhatom a sünöknek)

később azt mondják a rendőrségen: akkor kellett volna hívni őket, amikor ellopta a kutyákat...

mondom ezt maguk sem gondolják komolyan... a verekedésre se akartak kijönni... erre nekiállnak hazudgálni...

a rendőrök olyanok mint a cigányok... csak az egyiket nem hívjuk.

2012. aug. 8. 12:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Te tényleg hülye vagy.
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, már megint Te! Inkább rendeznéd végre a viszonyodat az apáddal, és tedd ki a saját házadból végre, ne a rendőröket szidd.

Nem kívánok senkinek rosszat, így neked sem, hogy én ott legyek egy veled szembeni intézkedésnél, mert az sok jót már nem jelent. (mielőtt a szavaimat kiforgatnád, nem fenyegetés, hanem olyan helyen dolgozom, ahova könnyű bekerülni, de marha nehéz kijutni:DD)



Amúgy meg, ahogy a tanult kolléga már előbb leírta, az úgy van. Gyanítom semmit az ég világon nem tudsz a rendőrség működéséről, csak a saját igazadat szajkózod. Na nekem az ilyenektől nyílik ki a bicska a zsebemben, mert jobban akarod tudni a rendőrnél a dolgokat, de kérdem én akkor mi a sz@rnak hívsz rendőrt, ha úgy is okosabb vagy nála.

2012. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

nem én jogi hallgató vagyok, és vágom hogy a rendőrök gyökerek...

na jó elég nem vitatkozok, mert legyőztök a rutinban...

no meg egyik fülön be másikon ki mert nincs köztük semmi.

2012. aug. 8. 12:56
 17/27 A kérdező kommentje:
azért hívtam eddig rendőrt, mert még naív voltam és azt hittem védik a rendet... sry
2012. aug. 8. 12:58
 18/27 anonim válasza:
A rendőrök tényleg gyökerek. 1 rendőrt ismerek, aki normális az is egy csaj.
2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező iszonyatosan sötét vagy.
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%

Jogi hallgató? (az nem joghallgató) létedre elég összeszedetlen a fogalmazásod és irritáló a stílusod is.


Még azt is simán el tudom képzelni hogy a rendőrök is ezért állnak úgy hozzád ahogy.

2012. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!