Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A büntetés letelte után az...

A büntetés letelte után az erkölcsiben benne lesz, hogy valamikor butaságot csináltam?

Figyelt kérdés
Sajnos egyszer megbotlottam, és 2 év börtönbüntetést kaptam 2 évre felfüggesztve. (szerzői jogok megsértése miatt)A felfüggesztett büntetésem 2013 január elején letelik. Ez idő alatt semmit nem csináltam, és a jövőben sem fogok. Jövőre külföldön szeretnék munkát vállalni a lehetőségem és a nyelvtudásom megvan hozzá, viszont erkölcsit kérnek, mivel bejelentenek odakint.

2012. júl. 27. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
külföldre nem erkölcsi kell hanem hatósági bizonyítvány , legalábbis a KEK honlapján amikor annó nétem volt ilyen felsorolás(a kettő nem ugyanaz bár sokan keverik),pl aki ügyész vagy bíró akar lenni annak is hatósági kell mert az többet megmutat(rovatlan előélet nem egyenlő a büntetlennel) szal nagyon esélyes hogy ráfázol
2012. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!