Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet etikátlan mgatartásért...

Lehet etikátlan mgatartásért bármilyen büntetést is kapni?

Figyelt kérdés
olyat hallottam hogy pár hónap, és mivel nem tusom hát inkább megkérdezem

2012. júl. 21. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
mellesleg leírom mit csináltam, mert ezzel engem fenyegetnek már hónapok óta: Counter Strike 1.6-ban leszaroztam 1 klán-t annak 1 emberét csalónak neveztem egy másikat pedig büdös-nek mellesleg egyiküket ismertem na most ők már régebb óta fenyegetnek hogy hagyjam abba, pedig mindössze ezeket a szavak 3-szor mondtam rájuk. Most 10-en akarnak elverni és még rendőrt is hívnának, azt szeretném tudni, hogy ezért 1általán kijön a rendőrség, meg is büntethetnek?
2012. júl. 21. 18:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed?

Nem jön ki a rendőrség, és nem büntetnek meg.

Ők viszont ha megvernek akkor a szüleiddel tehetsz feljelentést könnyű testi sértés miatt, az orvosi látlelet után.

2012. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
komolyan..hát ezt mondták...én is röhögtem, de azért biztos akatam lenni, szóval köszi!
2012. júl. 21. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:

na de mi az az ETIKÁTLAN???

ilyen jogi kategória

NINCS

2012. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó-jó ezzel és egyéb dolgokkal fenyegetnek,fenyegettek és ehhez nem értek...
2012. júl. 21. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Rágalmazás, illetve becsületsértés van, ami erre hasonlít. Ezek viszont magánvádas eljárások, nekik kell bíróságon képviselni a vádat. Kétlem, hogy ilyenre lenne fölös pénzük és idejük, emellett a bíróság udvariasan elküldené őket a fenébe.
2012. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ott mondanák: De bíró úr, meg kellett hogy verjük mert azt mondta ránk hogy szarok vagyunk és csalunk!
2012. júl. 21. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem verhetnek meg, ha gyilkolnál.

Ilyen nincs.

2012. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel álnéven szerepelnek, így nem biztos, hogy megáll bármi is, hiszen akár a rágalmazás, akár a becsületsértés esetén a sértettnek azonosíthatónak kell lennie.

Ráadásul ha régebben volt, akkor eltelt egy hónap, ami a határidő a magánvádas eljárás megindítására.


Azt meg hogy képzelik, hogy megvernek és rendőrt hívnak? A csoportos garázdaságért fel is jelentik magukat egyből?

2012. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó:Már nem 1 hónap telt el...:D
2012. júl. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!