Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért rendőrellenes a magyar nép?

Miért rendőrellenes a magyar nép?

Figyelt kérdés

próbáljunk meg ne 2006 októberére hivatkozni, mert az csak a tetőpontja volt egy előzménynek. Miért nincs a rendőrségnek tekintélye? Miért őket vádolják, és hozzák ki bűnösnek?


Arra senki nem gondol, hogy emiatt nem működik a bűnmegelőzés?


2012. márc. 3. 21:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mert a legnagyobb bűnözők a rendőrök. A népnek miért kellene támogatnia a bűnözést?
2012. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem képesek a cigányok ellen fellépni!Ha egy gyengéről van szó akkor játszák az agyukat,hogy ők rendőrök de amikor arról van szó,hogy félholtra vertek valakit a 8.-adik kerületben akkor kis nyuszik.Ja és 2006-ban is egy idős nénit bántottak hát nem szégyenlik magukat ?! Tisztelet a kivételnek!
2012. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert azonosították a rendszerrel még a rendszerváltás előtt, és ez rögzült, a rendszer képviselőit pedig ugyanúgy ahogy a rendszert is megtanulták az emberek kijátszani, a rendőrről ugyanúgy vélekedtek mint a rendszerről, szemből tisztelték, háta mögött utálták, és igyekeztek elkerülni, mert jó nem sok származott általában a találkozásokból.
2012. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Látom nem csak én szoktam FankaDelit hallgatni...:)"


Hehe. :) De hallod is, vagy csak hallgatod?

2012. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért elöljáróban megjegyezném, hogy szerintem a világ legtöbb országában nem nagyon kedvelik a rendőröket. Ennek csak a mértéke változó.

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon ez a fokozott ellenszenv a rendszerváltás előtti időkre vezethető vissza. Szinte bármelyik bunkó lehetett rendőr, és sok tekintetben azt csináltak, amit akartak. Ez mára kicsit finomodott ugyan, de azért alapjában véve most is sokszor az van, hogy a rendőr úgy szivathat, ahogy akar, és sokan ezt meg is teszik.

2012. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
mert 2 dologhoz nagyon értenek. autost és most már biciklist büntetni, a kiszabott kvotát beszedni, de ha szükség van rájuk sehol nincsenek,a szlogenjüket ki kellene cserélni "szolgálunk és büntetünk"-re /de ha lehet zsebbe
2012. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos azért, mert általánosítanak az emberek, pl. tv szerelőknél is vannak olyanok, akik nem úgy dolgoznak ahogy kéne nem? Másik, hogy nem külön cég, hanem a Rendőrség tagjai kötelesek a szabályszegőket megbüntetni. Így viszont nem az marad meg sajnos az emberekben, hogy ahonnét más menekül, oda többek közt ők mennek be életet menteni (pl. tűzeset), vagy olyan embert fognak el, állítanak elő saját életük kockáztatásával, aki már embert is ölt, hanem az, hogy záróvonalnál sávot váltottam és kaptam egy tízes csekket...Emlékezhetünk a "Zsanett ügyre" is, hogy egy nő azt mondta, hogy megerőszakolták, majd kiderült, hogy nem is. Na igen, csak az már nem az összes újság címlapján volt, hanem apró betűsben egy újságban...Média ugye...Ennek már hírértéke csekély. Csak az a 4 szerencsétlen pedig be lett zárva több hónapra, hiába mondták, hogy nem történt ilyen...Nem azt mondom, hogy nincsenek rossz emberek a rendőrségnél, de állítom, hogy az csak egy kis százalék.
2012. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mert a legjelentéktelenebb papírtologató fickótól kezdve a bm-ig áthhatja az egészet a komázás és a korrupció. Gyenge, jellemileg is selejt emberek is bekerülnek az állományba, mert v.melyik fejes ismerősei.
2012. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

látom a válaszokat, és nem igazán értem a többségét. A rendőrautó igen, sokszor tényleg rossz helyen áll meg, de nem azért, mert nincs jobb dolguk, hanem mert valaki kihívja őket, és nincs parkolóhely. A kurucosokról nem nyilatkozom, többségük sztem életében nem látott rendőrt közelről. Az meg h a kormány kiscsicskája... Ugyan már, úgy hogy elvették tőlük a kedvezményes nyugdíjt, meg a fizetésük nagy részét...? És mi van a veszélyhelyzetekkel? Amikor egy súlyos balesetnél akadályozzák meg a pánikot, vagy egy öreg, haldokló nénihez mennek be bármi áron, vagy betörők kezéből csavarják ki a kést meg a fegyvert. ilyenekkel csak én találkozok?


Azt meg a jogrendszer hibájának tartom, hogy a cigányság ellen nem tudnak tenni semmit...

2012. márc. 4. 12:15
 20/26 A kérdező kommentje:
Aki úgy érzi, hogy a rendőrség "bármit" megtehet, és zsebre teszi a büntetését, az nem szokott eleve gorombán, kekeckedően viselkedni?
2012. márc. 4. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!