Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért rendőrellenes a magyar nép?

Miért rendőrellenes a magyar nép?

Figyelt kérdés

próbáljunk meg ne 2006 októberére hivatkozni, mert az csak a tetőpontja volt egy előzménynek. Miért nincs a rendőrségnek tekintélye? Miért őket vádolják, és hozzák ki bűnösnek?


Arra senki nem gondol, hogy emiatt nem működik a bűnmegelőzés?


2012. márc. 3. 21:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mert hülyék, lehet előfordul néha a túlkapás, de még mindig jobb rendőrséggel mint anélkül.
2012. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert lese szarják az embert. (Tisztelet a kivételnek)

Múltkor pl. nagyon közel parkoltam egy autóhoz, és elvileg megkarcoltam a kocsit. Ami nem igaz. Meg is kértem, hogy akkor nézzük meg a kamerát (ugyanis a Tesco parkolóban történt, és láttam is, hogy ott van egy kamera), de elküldtek, és ki kell fizetnem 50.000 Ft ot.


Yupiter

2012. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért? Mondok rá egy velem megesett példát.

Tavaly egy este sétáltam haza munka után, és mellettem megállt egy rendőrkocsi, kiszálltak igazoltattak, minden rendben volt. De ahelyett hogy elengedtek volna elém toltak egy 3000ft-os büntetést amin az állt hogy közterületen alkoholt fogyasztottam, ami persze nem volt igaz.

Közölték hogy vagy aláírom és kifizetem a büntetést vagy bevisznek éjszakára, és a nyakamba varrják hogy ellenálltam az igazoltatásnál. Mivel senki nem volt ott szemtanú nincs, mi a francot csinálsz egy ilyen helyzetben? bent éjszakázni nem volt kedven annak fényében hogy kitudja mire képesek ezek után.

És akkor szeressem és tiszteljem az ilyeneket?

Biztos sok rendes van köztük, de engem eddig csak az ilyen taplókkal hozott össze az élet.

2012. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Mert ezek nem RENDőrök, hanem ÁVH-sok. Magyarországon nem az embereket, hanem az államot, és a politikai elitet védik. A kormány kiscsicskája a káoszőrség. Szerintetek ez jó ami most megy? Régen a csendőrség korában rend volt, és tisztelet! Nagyapáink szégyelné hogy lettetek ilyenek....

[link]

2012. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok köztük a g*ci.

Két hete is mentem a buszmegálló felé, amikor hátulról jött egy járőr. A köcsög tirpákja meg még be is gyorsított mellettem, hogy jól felcsapjon a latyakos hóval. Mit mondjak, egyből rájöttem, hogy mivel keresi a kenyerét az édesanyja.

2012. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kérdés pont olyan, mintha valaki megkérdezné hogy sokan miért utóítéletesek a cigánysággal szemben.
2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%

Mert nem volt meg dolguk ukran vagy afrikai rendorrel.

Ott meg ket nagy budos pofont is kaptak volna a csekk melle.

2012. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

"Mert nem volt meg dolguk ukran

vagy afrikai rendorrel.

Ott meg ket nagy budos pofont is

kaptak volna a csekk melle."


Ja, csak ott a valódi tetteseket pofozzák.

2012. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Én eddig nem nagyon voltam az. Most viszont úgy konkrétan társadalom-ellenes vagyok, és ebben a rendőrök is benne vannak .-) Hogy miért? Mert kisbabám született. Arra már a terhességem alatt rájöttem, hogy segítséget nem várhatok (egy b.nkóó paraszt 8 hónapos terhesen felállított a BKV-n, mert fáj a lába nem tud állni), de hogy kifejezetten ellenségesek legyenek, az durva.

Konkrétan ha a zebránál meglátnak, a fék helyett a gázra lépnek, a járdára parkolnak úgy, hogy nem férek el a babakocsival. Ez utóbbi szinte kizárólag a rendőrökre jellemző, az első úgy általában mindenkire.

2012. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én szoktam FankaDelit hallgatni...:)
2012. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!