Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az emberek miért gyűlölik a...

Az emberek miért gyűlölik a rendőröket?

Figyelt kérdés

Az a munkájuk, hogy ha nem tartjuk be a törvényt, ami nem véletlen, vagy poénból lett kitalálva, akkor megbüntessenek, figyelmeztessenek.

És az emberek nagy része gyűlöli a rendőrséget, hogy pusztulna meg az összes rendőr...stb.

Miért?


2010. nov. 18. 21:52
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szídjátok itt Őket... Azért néha jó hogy vannak, nemigaz?

És a tanulatlan parasztságról meg csak annyit, hogy a legtöbb továbbtanul...

2010. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

"Nem gyűlölik, csak AZT MONDJÁK, hogy gyűlölik. Egyébként a rendőröket leszólók büszkék lennének arra, ha lenne rendőr barátjuk vagy rokonuk.


Ez a hagyományos jobbágy-magatartás. Amikor az úr nincs a közelben, akkor disznóvicceket mesélnek róla, amikor az úr megjelenik, a parasztok a nagy hajbókolásban orra buknak.


Feudális gondolkodású emberkék mindig ilyen ellentmondásosan viszonyulnak az autoritást megtestesítő alakokhoz."


És íme az abszolút ökör hozzászóló. Hát nem tudom barátom, én például jártam már úgy, hogy egy negyvenkilós szardarab részegen rendőr egyenruhában jött be a kocsmába okoskodni és úgy vágtam ki, hogy a lába sem érte a földet. Van mikor meg az ember óhatatlanul is tisztel valakit, holott lehet hogy ő sarki fűszeres. Az állításodnak valóságalapja nincsen.

2010. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem tudom, aki ennyire bűnözőnek látja a rendőröket, ha valami sérelem éri, minek hív rendőrt? Szüksége van egy általa bűnözőnek tartott személy segítségére?"


Nincs. De mivel támasztod alá, hogy valaha is hívtam? Vagy a hazugság az egyetlen fegyvered? Gondolom akkor rendőr vagy. :)

2010. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire nem is sötét a helyzet,de van mit javitani!Szokták mondani:fejétől büzlik a hal.Sajnos ez itt is megáll-azonban ott is mint másutt is az állomány túlnyomó többsége tisztességen ellátja a feladatát és segitőkész. "


Természtesen én is ismerek tisztességes rendőrt. De az erős túlzás, hogy a többség. A többségük igenis bűnöző. Maximum keveset ismersz közülük.

2010. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ittvan pl a 80%os hozzászóló. Ha rendőr, ha nem minden tiszteletem az övé.
2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:43-nek!

Nem vagyok és nem is voltam soha rendőr!Köszönöm ha úgy érzed a hozzászólásom a tisztességes ember hozzáállását igyekszik tükrözni!

Régebben volt a tágabb értelemben vett családomban jónéhány rendőr!Egysem volt tróger és mindegyiknek ma is sok barátja van -mindkét táborból valók.

Sajnos manapság-létszámhiány miatt többnyire--aggasztó méreteket kezd ölteni az állományba beszivárgó selejt emberek száma!Aki ezt tagadja az nem az igazat mondja!A mennyiség ma az irányadó,nem a minőség!

Remélem az ország egyszer kerül még olyan vezetők kezébe,akik többre becsülik az igazi emberi értékeket mint a pillanatnyi hasznukat!Akkor megint lessz az egyenruhának is és az adott szónak is becsülete,mert manapság egyiknek sincs!!

2010. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs. De mivel támasztod alá, hogy valaha is hívtam? Vagy a hazugság az egyetlen fegyvered? Gondolom akkor rendőr vagy. :)"


Igen, és mindig mindenkivel tisztességesen viselkedek, soha senkivel szemben nem követnék el semmit, nem is hazudnék, még akkor sem, ha a saját káromra vagyok őszinte.

Nem azt mondom, hogy mindenki rendőrt hív ha baj van (akár megtámadják, akár közlekedési baleset), de ha nem hívnának rendőrt, a rendőrség nem is szerezne tudomást nagyon sok cselekményről. Ennek egyik oka szerintem az, hogy nagyon kevés a rendőr és nem lehetnek ott mindenhol.

A másik, ami eléggé lehangoló, hogy válófélben lévő emberkék, vagy akik pl. el akarják üldözni valami módon a szomszédjukat, előszeretettel használják a rendőrséget "fegyverként" a másik fél ellen...

Lehet, hogy az emberek utálják a rendőröket, de én azt mondom, nekik sem könnyű, mivel nem ők hozzák a törvényeket és nem a beosztott járőr adja ki a parancsot, hogy épp mit kell csinálni. Nem a rendőrt kell utálni, hanem tenni az ellen, hogy bizonyos esetekben ne ilyenek legyenek a törvények.

Amikor valami rendezvény van, nagy a tömeg és a rendőröknek kiadják hogy igazoltassanak, mindenre felkészülve kell bemenniük a tömegbe, nem tudják, hogy mi vár rájuk és nem lehet csodálkozni, ha az adrenalintól ingerlékenyebbek, de én még mindig azt mondom, hogy aki becsületes és rendesen viselkedik, nincs mit tartania a rendőrtől, persze nem zárom ki, hogy valakinek vannak rossz tapasztalatai, de úgy gondolom, a többség rendes és segítőkész (ott biztosan, ahol én dolgozom).

2010. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
56%
SÜN!
2010. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A rendőrök a magyar állam fizetett seggnyalói! Csak igazoltatni meg bírságolni tudnak dolgozó embereket mert ők ugye nem dolgoznak! Szolgálni és védeni nem! Vagyis de! Szolgáljuk és védjük izraelt!
2010. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:03


No comment a válaszodra!

2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!