Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az emberek miért gyűlölik a...

Az emberek miért gyűlölik a rendőröket?

Figyelt kérdés

Az a munkájuk, hogy ha nem tartjuk be a törvényt, ami nem véletlen, vagy poénból lett kitalálva, akkor megbüntessenek, figyelmeztessenek.

És az emberek nagy része gyűlöli a rendőrséget, hogy pusztulna meg az összes rendőr...stb.

Miért?


2010. nov. 18. 21:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
20%

"akinek nincs "félnivalója" tőlük az nem is szidja őket."



Hát nekem aztán nincs félnivalóm, max mikor leírom mennyit bűnöznek.


Láttam már rendőrt malacot lopni, körtét lopni, külföldieket zsebre bírságolni.


További rendőri bűncselekmények melyek egy részét nem saját szememmel láttam:

1.Nők megerőszakolása.

2.Bántalmazás eljárás során

3.Drogcsempészet

4.Halálos baleset okozása részegen

5.Közszeméremsértés


Valljuk be őszintén ma Magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök. Aki még büszke is rájuk az valószínűleg ugyanolyan bűnöző mint ők.

2010. nov. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

"""Elég szar a közbiztonság, hát még rendőrök nélkül milyen lenne?"


Nélkülük minimálisra csökkenne a bűnözés."


De ez balf*sz vagy.. xD"



Csak őszinte.

2010. nov. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
23%

Végeztem egy ötperces gyűjtést, hogy megtudjátok az emberek miért gyűlölik a bűnözőket(rendőröket):


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=SzjYebET6gM

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

"Látod azért ilyen gyenge a rendőrség szinvonala:ilyen őstehetségek mint Te elhajtja őket,akinek meg megvan az érettségije meg a nyolc általánosa(fősuli pláne)az meg odamegy."



Ez a mondat eléggé paradox. Ha azok mennének oda akkor mitől gyenge a színvonala?


Szóval azért ne haragudj már ennyire kedves barátom, mert az én képességeimmel, tudásommal meg tudok élni termelő (a társadalom számára hasznos, értékteremtő) tevékenységből és nem kívánok beállni bűnözőnek.

2010. nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%
Csak azt nem tudom, aki ennyire bűnözőnek látja a rendőröket, ha valami sérelem éri, minek hív rendőrt? Szüksége van egy általa bűnözőnek tartott személy segítségére?
2010. nov. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
90%

Ma:05.46-

Valljuk be őszintén ma Magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök. Aki még büszke is rájuk az valószínűleg ugyanolyan bűnöző mint ők.


Ha ennyire nem is sötét a helyzet,de van mit javitani!Szokták mondani:fejétől büzlik a hal.Sajnos ez itt is megáll-azonban ott is mint másutt is az állomány túlnyomó többsége tisztességen ellátja a feladatát és segitőkész.

Mindannyiunk érdeke hogy segitse megtisztitani a rendőrségünket az alja népségtől!

Mert egyetlen ország sem lehet meg rendőrség nélkül!!

2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

például normális rendőr az ilyen?

http://www.youtube.com/watch?v=IZCLwvHsyX4

Hátán vitette magát a rendőr a fatolvajjal


Fogyatékosokat aláztak meg rendőrök

[link]

2010. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én egyedül a rohamrendőröket utálom mert akármit csinál az ember már ha elmegy a tüntetés mellett rád támadnak fellöknek és elvisznek a semmiért....Örülök hogy legalább a büntető eljárás során értelmesebb emberekkel találkoztam...
2010. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
90%
És miért kell általánosítani?Én nem utálom a rendőröket,akadtam már össze kö**öggel is és kedvessel is.Könnyű a negatív dolgokat mindenféle oldalról össze ollózni,mert ugye ez nagy hír,ez kell a népnek.Nálunk egy járókeretes öregasszony nem tudott átmenni időben a zebrán,erre egy állat majd nem elütötte,hiába látta,hogy ott van,aztán meg kiszállt pampogni.A rendőr elvitte mint a sicc a krapekot...De ugye ez nem hír,ez nem volt botrányos.Aki meg annyira rendőr nélküli államban akar élni menjen ki afrikába aztán majd amikor kibelezik akkro mondja,hogy nem kell rendőr...
2010. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés magában uszitó és általánositó,azt irod hogy az emberek nagy része gyűlöli a rendőrséget!!(mint tényt irod!!)

Az olyan rendőröket nem szeretheti senki aki nem korrekt és visszaél a hatalmáva,ez természetes.Az egyes rendőr még nem a rendőrség maga!

Azonban olyanok még gyűlölhetik is akiknek vaj van a fején és potenciális ellenfelet lát a rendőrökben-ez is természetes!

Ha azonban egy bűnöző és egy rendőr közt kell választani,nem hiszem hogy sok ember lenne aki a bűnöző pártjára állna!Hacsak nem maga is egy bűnöző!

A rabló-pandur ellentét mindig is volt és mindig is lessz.

A legnagyobb számban azonban azok vannak(vagyunk!)akiknek az az érdeke hogy se nem odavaló rendőr,se bünöző ne keseritse a napjait!

2010. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!