Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az emberek miért gyűlölik a...

Az emberek miért gyűlölik a rendőröket?

Figyelt kérdés

Az a munkájuk, hogy ha nem tartjuk be a törvényt, ami nem véletlen, vagy poénból lett kitalálva, akkor megbüntessenek, figyelmeztessenek.

És az emberek nagy része gyűlöli a rendőrséget, hogy pusztulna meg az összes rendőr...stb.

Miért?


2010. nov. 18. 21:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
12%

"Nem gyűlölik, csak AZT MONDJÁK, hogy gyűlölik. Egyébként a rendőröket leszólók büszkék lennének arra, ha lenne rendőr barátjuk vagy rokonuk."


Én leköpném, ha ilyen barátom vagy rokonom lenne. Engem háromszor hívtak rendőrnek mindig elhajtottam őket. De te ezt is biztos jobban tudod. A bűnözésre meg nem kell büszkének lenni.

2010. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
ma voltam pont a rendőrségen. . . nem gyűlölöm őket. jófej volt a koma
2010. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%

Ma 05.31-től idézek!!!!"Én leköpném, ha ilyen barátom vagy rokonom lenne. Engem háromszor hívtak rendőrnek mindig elhajtottam őket"

Látod azért ilyen gyenge a rendőrség szinvonala:ilyen őstehetségek mint Te elhajtja őket,akinek meg megvan az érettségije meg a nyolc általánosa(fősuli pláne)az meg odamegy.

Gondolom hogy a Te rokonaid kb.olyan szinten vannak mint Te,ezért esély sincs hogy le kelljen köpnöd bármelyiket is!!

Aláirás:Egy bunkó,akinek vannak rendőr barátai IS!!

2010. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Én vmelyik nap 60nal mehettem, melóba sietve és pont mértek, de nem állítottak meg és csekket sem küldtek. Gondolom volt bennük annyi tisztelet h reggel 5.55kor nem véletlen meek többel. Ez jó pont volt nálam (: De attól függetlenül azért kerülöm őket ha lehet, nem tom miért. Úgy vok velük mint a fogorvosokkal :DD
2010. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
Jó a fogorvosos hasonlat!!Szerintem egy kis rinya mindenkiben van ,ha meglát az út szélén egy kékruhás fazont aki neki integet!!
2010. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
90%
akinek nincs "félnivalója" tőlük az nem is szidja őket. ők csak a dolgukat végzik..persze van aki visszaél vele van aki nem..ezt szerintem minden szakmában el lehet mondani..egy orvosnál is akár vagy tök mind1....a rendőrök se szentek az tény..de nem kellene általánosítani....
2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Sok a hülye törvény, az igaz. Ők azért vannak, hogy betartasssák. Engem egymás után kétszer büntettek meg (1 héten belül) biztonsági öv matt. Mégsem köcsögöztem le, mert ÉN nem kapcsoltam be (ja,és van rendőr a családban de nem futottam hozzá protekcióért). Ez van. Én több jogot adnék a kezükbe a bűnözéssel kapcsolatban. Miaz hogy egy megbilincselésért feljelentheti a rendőrt a bűnöző? Mert felsértette a csuklóját? Már bocsánat, ez azét durva. Az,meg hogy van köztük bunkó, az egy dolog. Hol nincs, melyik szakmában nincs?
2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a rendőröket, semmi félni valóm nincs, de nincs túl jó tapasztalatom velük. Pl Németországban, mikor épp indultam haza megállítottak és még a német juhászukat is berakták a kocsimba, mivel még választhattam a másikat hogy szétszedjék darabokra a kocsit. És úgy kellett hazajöjjek hogy kutyaszőr és nyál volt a kárpit, persze nem találtak nálam semmi illegálisat. Meg egyik ismerősömet beidézték gyanusítottként egy ügyhöz, aminek a végén kiderül hogy más személyről volt szó csak név egyezés miatt összekeverték őket.A többiről inkább nem is mesélek.
2010. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

"ma voltam pont a rendőrségen. . . nem gyűlölöm őket. jófej volt a koma"


Tömören: Megdugott.

2010. nov. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

"Ma 05.31-től idézek!!!!"Én leköpném, ha ilyen barátom vagy rokonom lenne. Engem háromszor hívtak rendőrnek mindig elhajtottam őket"

Látod azért ilyen gyenge a rendőrség szinvonala:ilyen őstehetségek mint Te elhajtja őket,akinek meg megvan az érettségije meg a nyolc általánosa(fősuli pláne)az meg odamegy.

Gondolom hogy a Te rokonaid kb.olyan szinten vannak mint Te,ezért esély sincs hogy le kelljen köpnöd bármelyiket is!!

Aláirás:Egy bunkó,akinek vannak rendőr barátai IS!!"



Aki ért valamihez, vagy van némi értelem is benne az hasznosítani is szeretné a képességeit. Csak a hozzád és barátaidhoz hasonló tanulatlan parasztok mennek rendőrnek.

2010. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!