Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gulyás Michelle a rendőr...

Gulyás Michelle a rendőr nyomozói karrier mellett, hogyan tud olimpikon is lenni? (hogyan jut idő versenyezni készülni satöbbi)

Figyelt kérdés
Sziasztok Gulyás Michelle mivel nyomozó igy szerintem jó itt a kérdés. Természetesen nem az életébe szeretnék vájkálni meg ilyenek, csak nem értem,. Úgy tudom a rendőrök elég sokat melóznak, . Én nem értek hozzá de olimpiára azt hiszem nagyon komoly meló készülni, versenyek stb. Gulyás Michelle-nek erre a rendőrség mellett, hogyan van ideje,?
aug. 13. 17:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Az aranyérmesek pl 50 millát kaptak, ha egy kis esze van kamatoztatja aki kapta. Félre értéd ne essék, nem a zsebükbe turkálás, portálok, hozták le mennyit értek az érmek.
aug. 22. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!