Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gulyás Michelle a rendőr...

Gulyás Michelle a rendőr nyomozói karrier mellett, hogyan tud olimpikon is lenni? (hogyan jut idő versenyezni készülni satöbbi)

Figyelt kérdés
Sziasztok Gulyás Michelle mivel nyomozó igy szerintem jó itt a kérdés. Természetesen nem az életébe szeretnék vájkálni meg ilyenek, csak nem értem,. Úgy tudom a rendőrök elég sokat melóznak, . Én nem értek hozzá de olimpiára azt hiszem nagyon komoly meló készülni, versenyek stb. Gulyás Michelle-nek erre a rendőrség mellett, hogyan van ideje,?
aug. 13. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk amikor szabadideje van akkor nem ül a se**én, mint mi most és nem a számítógépe vagy telefonja billentyűit nyomkodja, hanem megy edzeni.

Te talán nem melózol sokat? Mindenkinek ugyanúgy 40 órás a munkaideje, csak más a munkabeosztása. ha mindazt az időt amit a számítógép vagy telefon bámulásával töltünk azt sportolással töltenénk el inkább akkor mi is éppen úgy tudnánk versenyeken indulni. Olimpián nem persze, ahhoz sokkal több kell, de időnk nekünk ugyanúgy van csak mással töltjük el.

aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Nem a gyakorikerdesek.hu-n b...ssza el az idejét hülye kérdésekre és még hülyébb válaszokra.
aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem nem dolgozik munkaidejében.

És ez törvénysértő, ha igy van.

aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1es ha jól tudom az olimpiához azért több kell, mint a mozgok kicsit munka után... versenyeken megütni az olimpiai mércét stb,
aug. 13. 18:18
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!


A rendőrség azért támogatja az élsport karriert...különösen, ha sanszos, hogy még akár olimpiai érmes helyezést is elérhet valaki...


Munkaidőkedvezmény, kevesebb ügyteher....etc.


Nekem is van nyomozó kolléganőm, aki versenyszerűen kézilabdázik... Kevesebb ügyet kap és munkaidőkedvezménye is több van, mint nekünk... ugyanakkor, nekünk soha semmilyen problémánk nem volt és nincs is ebből.

Büszkék vagyunk rá!

aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5 ös ilyen válasz érdekelt, KÖSZÖNÖM.


Ezt mindenki gondolom tudja ha valaki élsportoló az nem arról, szól, hogy a napi 8 órás meló után még mondjuk fut 1 órát vagy ilyesmi.

aug. 14. 10:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Sportállás. Mint az korábbi szocializmusban.
aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az NKE RTK Rendészeti Kiképzési és Nevelési Intézetnél, ami a rendőr tisztjelölt hallgatókat képzi, referens.

"Az Intézet gondoskodik a szervezeti kultúra megismertetésével, a speciális fizikai-kondicionális felkészítéssel, a rendőri intézkedések gyakorlati elsajátításával, az alaki képzéssel, valamint a lövészeti kiképzéssel kapcsolatos feladatok ellátásáról."


Teljesen természetes, hogy egy kiváló sportolót a rendőrség a jövő tisztjeinek testnevelésében hasznosít.

[link]

aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz nem kell sok ész hogy valaki rendőr legyen.
aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

9 - es!


Te egy barom állat vagy!


5 percet se bírnál gondolkodni abban a rendőri munkakörben, amit pl. én betöltök, de még az utcán se bírnád, a közrendvédelemnél.

aug. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!