Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gulyás Michelle a rendőr...

Gulyás Michelle a rendőr nyomozói karrier mellett, hogyan tud olimpikon is lenni? (hogyan jut idő versenyezni készülni satöbbi)

Figyelt kérdés
Sziasztok Gulyás Michelle mivel nyomozó igy szerintem jó itt a kérdés. Természetesen nem az életébe szeretnék vájkálni meg ilyenek, csak nem értem,. Úgy tudom a rendőrök elég sokat melóznak, . Én nem értek hozzá de olimpiára azt hiszem nagyon komoly meló készülni, versenyek stb. Gulyás Michelle-nek erre a rendőrség mellett, hogyan van ideje,?
aug. 13. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
10: Pedig az úgy van, hogy mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanúl.
aug. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11 - es!


Kivéve téged, te szerencsétlen...


Meglepődnél, ha tudnád mennyit kell tudnia pl. egy nyomozónak a feladatai ellátásához, vagy, hogy a bűnügyi technikusok mit tanulnak, hogy dolgozhassanak... vagy a közrendvédelembe milyen készségek és tudás kell..


Durrogtatod itt az idióta közhelyeidet, miközben halvány rózsaszín fingod nincs a rendőri munkáról... mint, ahogy a többi hozzád hasonlónak se.

aug. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az értelmes , a kérdésemre adott válaszokat köszönöm!
aug. 15. 10:20
 14/21 szuperpocok ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint még nem dolgozik főállásban, fél lábbal még ott van az egyetemen és majd mesterképzésre is fog majd menni bár azt szerintem már levelezőn fogja csinálni.


Amúgy a rendőrség az egy tipikusan olyan testület, ahol biztosítanak lehetőségeket a sportra.


A bravúros negyedik helyet elérő Guzi Blanka a hadsereg kötelékeiben szolgál és szakaszvezető.


Én arra lennék leginkább kíváncsi, hogy az köztudott, hogy mennyi kapnak a jó helyezésekért az olimpikonok. Engem érdekelne az, hogy mi van a két olimpia közötti négy évben? Láttam már öttusa verseny és hát finoman szólva se voltak tömve a lelátók. A sport maga meg közel se érdekel annyi embert, hogy TV-s közvetítési díjakból jó pénzeket lehessen keresni.

aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14 - es!


Készülés az olimpiára.... már aki tart azon a szinten.


Na az van abban a bizonyos négy évben.


Az olimpián való részvételt KI KELL ÉRDEMELNI, vagyis - ahogy az élsportolók mondják - olimpiai kvalifikációt (vagy kvótát) kell szerezni, ezt pedig az olimpia évét, ill. éveit megelőző nemzetközi versenyeken lehetséges.


Máshogy fogalmazva az olimpiát megelőző négy év a készülés jegyében telik.

Európa bajnokságok és világbajnokságokon való részvétel van a palettán, ahol minél jobban kell szerepelni, az olimpiai kvótához és még így se biztos a kijutás, mert az adott sportági szakszövetség hozhat sajátos döntést az adott olimpia csapat tagjait illetően, akik majd ténylegesen utaznak az olimpiára.


Az, hogy az öttusát kevesen nézik, annak nagyon sokfajta oka van, kérdező.

És nemcsak sportpolitikai oka.....


Most volt pl. utoljára az öttusában a lovaglás. A továbbiakban ez már nem lesz.

(ennek a kiváltó oka a Covid miatt csak 2021 - ben megrendezett Tokiói - olimpián történtek, de az igazi okok sokkal mélyebbek).


Emiatt is veszítette el sok öttusa- rajongó - köztük én is - az érdeklődését az öttusával kapcsolatban.

aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 szuperpocok ***** válasza:

15-ös!


Köszönöm szépen a választ!


Igen, azt tudom hogy az olimpiák közötti 4 évben rengeteg különböző verseny van. Sokan csak a foci VB-k és az olimpiák 4 éves ciklusaiban gondolkodnak ahogy sokáig én is. De például most látom csak, hogy mondjuk úszásban és kajak kenuban 2 évente van EB és VB is. Vagyis gyakorlatilag minden évben van valami, ahogy az öttusában is.


Szóval tisztában vagyok azzal, hogy a versenynaptár hogy néz ki, engem leginkább az anyagi vonzata érdekel: mennyit tud keresni ezzel egy sportoló? Meg lehet ebből élni, vagy csak egy drága hobbi, amit megfinanszíroz egy szponzor?


Jegybevétel elenyésző, TV-s pénzek szintén.


Azt tudjuk mindannyian, hogy olimpián elért adott helyezésért mennyi járhat. De a köztes időszakban van valamilyen bevételi lehetőségük ebből és a fenti kérdésem is igazából erre vonatkozott.

aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
15 ciki vagy nem én kb azt se tudom mi ez a sport nem is néztem az olimpián se. köszi a választ.
aug. 22. 09:52
 18/21 A kérdező kommentje:
szuperpocok Gulyás Michelle nek pl ott a rendőr fizetése, ha jól gondolom...
aug. 22. 09:53
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát a hivatásos sportoló - ami nálunk a focistákat leszámítva elenyésző - kap fizetést.


De valójában ők a szponzorokból élnek.


Még az olimpikonoknak is van valamilyen bejelentett munkájuk.

A vizipólós Steinmecz Ádám pl. anno ott "dolgozott" ahol én is, más kérdés, hogy olyan nagyon nem lehetett látni a munkahelyen, mert mindig igazoltan volt távol (csapatedzések, edzőtáborok...)

Mondjuk meg is lett az eredménye: olimpiai bajnok lett.


Megélni, szerintem nem lehet abból, hogy valaki (Profi) sportoló, leglábbis kis hazánkban nem, sőt még a szponzorokból is művészet.

De tényleg a focistákat ne vegyük ide, mert az egy külön történet.

aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szuperpocok ***** válasza:

19-es


Köszönöm a választ! A focistákat csak azért hoztam ide, mert a legtöbb ember szerintem rajtuk vonja le a következtetéseket. Ott még a harmadosztályban is jól elvan az ember.

aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!