Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A franciák miért erőltetik...

A franciák miért erőltetik annyira, hogy az olimpikonok belemenjenek Macron vizébe?

Figyelt kérdés

Olvasom a hírekben, olyan szennyezett a folyó, hogy sok sportoló rosszul lett, összehányta magát, van aki kórházba került.

Pedig meg lehetne tartani más helyszínen is.



aug. 6. 03:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez van ott helyben.
aug. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A franciák nem Macronnak hivják azt a folyót! Nincs olyan, hogy Macron vize.
aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PMC Wagner ***** válasza:
93%

#2 ez az irónia egyébként a franciáktól ered. A Szajnában 1923 óta tilos fürödni mivel Párizs szenyvize folyik bele. (Erről külön kérdést lehetne írni hogy miértnem oldották meg.) Mikor hírül jött hogy az olimpián ebben kell úszniuk a sportolóknak elég nagy cirkusz volt belőle. A nyár elején pedig majd egy hónapig tisztították majd júliusban Macron megfürdött benne.

Csak azóta voltak esőzések Párizsban és lehetett kezdeni az egészet elölről, ezért is lettek elhalasztva a folyóban úszós számok

aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, gondolj bele, hogy a magyarok mennyire ki lennének rajta akadva, ha Viktor stadionjait emlegetne itt mindenki... ugyanmár.
aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1: kétlem, hogy ne lennének uszodák Párizsában
aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Párizsban
aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mutass rájuk!
aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5: Nyíltvízi úszást nem lehet uszodában tartani
aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én azért belemérnék kíváncsiságból a Balatonba is. Szombaton voltam és egy kb. 20 centis farúd úszott a víz tetején. Gondoltam megfogom és odébb dobom. Emberi kula volt. Fél óráig mostam a kezem, mire eltűnt róla a szag.
aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 centis?!


Én úgy tudom, hogy elsüllyed a kaka...

aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!